Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mi alapján döntitek el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mi alapján döntitek el, hogy mennyire néztek ki jól?

Figyelt kérdés

Szóval hogy objektíven mennyire lehettek vonzóak és milyen "kategóriában" keresgélhettek partnert?


Külső visszajelzésekből mennyit szabad elhinni? Elég pozitívak a külsőmet illetően, de én akkor is rosszul vagyok attól, amit a tükörben látok, hiába igyekszem elfogadni magam és emellett mindent megtenni, hogy jobban nézzek ki.


Mivel ennyire rondának látom magam, így ránézni is alig merek olyan pasikra, akik tetszenének. Volt már vonzó párom, de folyamatosan kisebbségi komplexusom volt miatta és minden lányra féltékeny voltam, aki a közelben volt.


2018. febr. 28. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Belenézek a tükörbe.


Nem érdekelnek a kategorizálások, mindig is olyan párt kerestem, aki számomra feltűnően jóképű, szexi. Ilyen párom van.

2018. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Rájöttem, hogy nem érdemes ilyesmivel foglalkozni, nem ezen múlik a boldogság, az elégedettség, az önbizalom. Ha az ember bajba jut, akkor érzi igazán, hogy mennyire eltörpülnek ezek a marhaságok az igazi értékekhez képest.
2018. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Tükör plusz külső visszajelzések. Voltak már szép, formás barátnőim, de ők a lelkembe habarodtak bele, mert a netes visszajelzések alapján nem vagyok jóképű sajnos. Élőben nem próbálkozom, mert kb. mindenki valakié, meg a kapcsolataim sem direkt ismerkedésből születtek, hanem élethelyzet hozta úgy.
2018. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Sok negatívat nem kaptam eddig még, így gondolom, rendben vagyok. Az alakom közel áll a szépségideálhoz, az arcomat én szépnek tartom, bár amúgy sem tudnék vele mit kezdeni, ha nem lenne az, ápolom magam, így nagyon nem lőhetek mellé. Meg szoktam figyelni ilyeneket, hogy mit tartanak gáznak az emberek máson, mi az, ami röhelyes, mi az amit megszólnak nagy számban, azok közül egyik sem jellemző rám. Igazából én vagyok az a nő, aki egyáltalán nem bánja, ha tucatnak titulálják, vagy nem tartják egyedinek a megjelenése vagy az ízlése alapján. Kiválogatom a divatból azokat a dolgokat, amik nekem tetszenek és szerintem jópofák, a "tucatlányos" megjelenést megfűszerezem egy kicsit a magam preferenciájával (nekem pl minden tetszik rajtuk a tűegyenes hajon, a túl sokat mutató minigatyákon és topokon és a hatalmas, ormótlan cipőkön és körmökön kívül, ehelyett választok mást, de amúgy nem csinálok nagy ügyet a dologból. Ja, meg megnézem, hogy milyen kaliberű lányok keltik fel annak az érdeklődését, akit pl én is szimpinek tartok és az alapján eldöntöm, hogy kell-e még dolgozni ezen a megjelenésen, vagy olyan kaliberű vagyok már.


Láttam magam én is rondának, de annyira szorongató volt mindig más véleménye szerint menni, hogy egy idő után leszartam. Vannak alapelveim és egy relatíve kiforrt stílusom, tudom, mi áll jól, tudom, mit szólnak meg a számomra értelmesnek, felnőttnek, normálisnak tartott emberek, ezen belül meg elég nagy a mozgásterem és azzal gazdálkodok, ami van, hozzá azt választva, ami tetszik és ahogy tetszik.

2018. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

egyszerűen nem érdekel.


megingathatatlan önbizalommal rendelkezem:) mentálisan erős vagyok.

maximum elküldenek, és? :D

2018. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Önbizalom kérdése az egész.
2018. febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Ezt nem lehet objektíve eldönteni, mert mindenkinek más a szép. És azon sem szoktam filózni, hogy mások engem mennyire találnak szépnek, azon meg pláne nem, hogy melyik "kategóriába" sorolnak.

Párt olyat kereswk, aki tetszik nekem, a "kategóriája" tökmindegy.


Szerintem az a te nagy bajod, hogy elhiszed, hogy a külső a legfontosabb. Engedd ezt el! Sokkal boldogabb életed lesz.


29/N

2018. márc. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A tükör alapján, a külvilág csak megerősít ebben.


Szerezz egy egész alakos tükröt, figyeld meg, mennyire arányos az arcod, mennyire egyforma a két oldalad, milyen a bőröd, a hajad, a fogaid.


Aztán testet is nézz meztelenül, próbálgass pár pózt, csípj bele a testedbe, hogy megtudd, van e löttyedtebb testrészed, nézd meg, hogy arányosan hosszúak e a végtagjaid meg ilyesmi.


Aztán ugyanezt ruhákkal próbáld, figyeld meg, mi mennyit javít vagy ront optikailag.


Nem olyan nehéz objektívnek lenni.

2018. márc. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Külső visszajelzések alapján. Soha semmilyen pozitív visszajelzést nem kaptam a külsőmre, negatívat viszont napi szinten kapok, így iszonyatosan ocsmánynak tartom magam.
2018. márc. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem döntöm el, nincs rá szükség. Eleve ott hibázol, hogy kategorizálsz a külső alapján. Értelmetlen, gyerekes, egyszerűsítő hozzáállás. Az önbizalmam a helyén van, senki előtt nem szégyellem magam és senkit nem érzek túl jónak vagy túl szépnek magamhoz. Az, hogy én milyenre értékelem a külsőmet, nem számít másoknak, és az, hogy mások hogy ítélik meg a külsőmet, nem számít nekem. Úgyhogy nem látom, hogy lenne értelme pörögni rajta. Ezeket elsősorban olyasmikre mondom, amin nem lehet változtatni.e
2018. márc. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!