Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolhatják azt, hogy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolhatják azt, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Egy kicsit kínos a sztori, voltam egy állásinterjún és ugye folyamatosan jöttek a kérdések. Kérdeztek az előző munkahelyemről, ami egy teljesen más meló volt mint ez (az egy gyár, ez meg egy iroda. Tehát totál jelentéktelen kérdést. És úgy mondtam, hogy nem tetszett, hogy barátommal nem egy műszakban voltam. Mondjuk így utólag ezt is hülyeség volt mondani.

De ez meg nyelvtanilag nem lett volna jó hogy egy barátommal nem egy műszakban voltam. Így meg utólag gondoltam csak hogy félre érthető volt... Igazából sok kérdésre felkészültem, de arra nem pont hogy a néhány hetes gyári melómról kérdeznek :@


Leszögezem semmi bajom a melegekkel, az sem zavarna nagyon ha annak néznének, viszont ha buknám az állást az zavarna. Ezt mennyire vehetik figyelembe? Vagy csak felnagyítom a dolgoz? Mert igazából én most fejben lejátszom újra a beszélgetést.



2018. márc. 1. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem hinném, hogy ezért melegnek tartanának... gondolom a szövegkörnyezet alapján " lejött", hogy mi volt a " bajod".
2018. márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelentéktelen,nem ez lesz a fontos nekik.
2018. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, hogy miért tartanának melegnek emiatt.

Nyilván csak annyi történt most, hogy még a beszélgetés hatása alatt vagy és túlagyalod a dolgokat :) NYUGI!

2018. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. De legközelebb ne mondj ilyet interjún, hogy az probléma neked, ha nem együtt dolgozol haverral... ebből az jöhet le, hogy munkaidőben bratyizni akarsz.
2018. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztek melegnek, de ha annak néztek volna, sokkal kisebb "hiba" annál, minthogy megemlítetted, hogy az nem tetszett, hogy nem egy műszakban voltál a barátoddal. A munkahely nem a sarki kocsma, ahova bratyizni járnak.
2018. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod. Ha nem vesznek fel más oka lesz. Mondjuk az, hogy kifogásoltad melyik műszakba kerülj. Mindenesetre sok szerencsét!
2018. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A melegek sokkal jobb munkaerők a heteróknál :)
2018. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!