Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tünik el mindig mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tünik el mindig mert szűz vagyok? Ez olyan rossz neki? 18/L

Figyelt kérdés

16 evesen szűz voltam kerdezte is végül eltünt.

Mist megint felbukkant most is szűz vagyok meg is kérdezte hogy voltam e mar valakivel azóta mondtam hogy nem utana egybol hivott telon de negint eltunt kezdem azt hinni hogy azert mert szuz vagyok nem kellek neki.

Ő 30 éves.


2018. márc. 1. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Mit akarsz egy 30 éves palitól? Szerintem ne foglalkozz vele ha ilyeneket csinál. Keress inkább korodbéli srácokat!


25/F

2018. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Passz. Lehet nem akarja hogy nagyon beleéld magad és csak egy laza kapcsolatot akar.

Tudod, hogy ne az legyen az első szexuális élménye hogy csak osszejartak éppen.

2018. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert csak dugni akar.Ezt a "felelősséget" meg nem szívesen vállalja.Ő nem kapcsolatban gondolkozik, hanem alkalmi szexben.
2018. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Minden előttem szólónak igaza van.
2018. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
16 éves + 28 éves? Az szép...
2018. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Skaiiripa ***** válasza:
82%
Jól hiszed. Vajon mire kellenél neki.
2018. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

#3-as tökéletesen jól látja.

Alkalmi szexre vàgyik, de azt nem akarja, hogy úgymond ezzel 'elrontsa' az első alkalmat. Tudja hogy ez meghatározza a későbbi szexuális életed, és nem akarja ezt a megtiszteltetést/felelősséget. :)

2018. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Te mit akarsz tőle??
2018. márc. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Beteg a ferfi, de meg epp nem annyira, hogy egy szuz gyereket dugjon meg.
2018. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Második megkeresésnél el kellett volna hajtani a bús fenébe.Majd találsz normális srácot is.
2018. márc. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!