Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szokták az mondani hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szokták az mondani hogy ő túl jó hozzám?

Figyelt kérdés
Annyira sok ember mondja, hogy túl jó ember és azért "nem akarok vele lenni",meg "nem érdemlem meg" ilyesmi. Miért van ez? És aki ezt mondja az így is gondolja?:)

2018. márc. 1. 19:46
 1/6 A kérdező kommentje:
*azt mondani (bocsi)
2018. márc. 1. 19:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Kifogás és nyafogás.
2018. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Helyzet függő.


Sok esetben van az, hogy az aki mondja ezeket már látja előre, hogy például az adott embernek mennyire kitudná használni a türelmét. Mondjuk van egy srác aki tényleg hatalmas türelemmel bír, a csajszi aki meg ezt mondja tudja, hogy egy olyan valaki akinek rengeteg hülyesége van és már látja előre, hogy a kapcsolat végén a besokkalt ürge teljesen kiégett és már attól felhúzza magát, hogy csöpög a csap.


És emellett a másik általános eset mikor valakinek önbizalom hiánya van és úgy látja, hogy nem tudná megadni az adott személynek azt amit érdemel.


Legalább is szerintem ezért.

2018. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Emberfüggő. Én akkor mondom, ha az illetőt elismerem, hogy jobb életet él, mint él, több pénze van pl, sokkal magasabban képzett vagy épp sokkal jobban ad magára és költ a külsejére, de épp emiatt nem érzem "magaménak", nem érzem sorstársamnak, nem érzem az életembe illőnek. Ő ilyenkor túl jó hozzám és nem azért, mert kevésnek érzem magam, hanem mert nem illik az életembe. Pl egy túrázós, kutyákkal együtt lakó, kicsit hétköznapibb életet élő nőhöz nem való egy olyan férfi szerintem, akinek élére van vasalva a zoknija is, grammra méri a reggelijét és szoliba jár a kozmetikus után. Nekem ez sok és nem lennék erre partner. Ő sem arra, ami nekem az életem része.
2018. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
60%

Ez a duma, felkerül Puzsérnál a 10 leghitványabb szakítós duma listájának 3. helyére :)


https://www.youtube.com/watch?v=TDTB6wIaqtE

2018. márc. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. márc. 2. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!