Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak hosszútávú kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hosszútávú kapcsolat lehet az ami így alakul?

Figyelt kérdés

Hamar összejönnek, a közösségi oldalon is rögtön tudatják mindenkivel, azonnal felvállalják egymást, mások orra alá dörgölik mennyire szerelmesek, már az első héten bemutatják a friss párjukat a családjuknak, közös nagyjából a baráti körük.

Egy ilyen kapcsolat ha jól is indul elromolhat akármitől is?



2018. márc. 2. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Ojaajj....sokat lattam mar ilyet. Ra 1-2 honapra meg ment a “dogolj meg/rohadj meg”.

Lassan, fokozatosan, finoman kell a dolgokat.

2018. márc. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Interferencia ***** válasza:
73%
Ugyanúgy elromolhat, mint egy normálisan induló kapcsolat.
2018. márc. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem, ha minden "poén" szinte azonnal le van lőve, a fokozatosság híve vagyok. Biztos van példa arra, hogy egy ilyen mindent elsöprő, az első három hétben mindent megélő kapcsolat hosszútávú lesz, de a környezetemben azt láttam, hogy akik nagyon sietnek, nem jutnak előrébb.

N

2018. márc. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Általában erre mondják, hogy nagyobb a füstje mint a lángja.

Rengeteg ilyet láttam már lányoknál, hogy facen megy az így imádlak, úgy örök szerelmem mindhalálig ömlengés a közös kép alatt majd egy hónap múlva depressziós meg szerelmi bánatos idézetek tömkelege.

Általában nem fogják fel, hogy csak kihasználják őket, engem meg többnyire szemétládának néznek mert közlöm, hogy nem akarok komoly kapcsolatot. Na mindegy, ez kicsit off.


Tehát eddig tapasztalatom alapján az ilyen kapcsolatok rendkívül tiszavirág életűek.

2018. márc. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Inkább fordítva... kicsit olyan érzést kel, hogy nem is annyira egymásra, hanem a kapcsolatuk reklámozására fókuszálnak.


Egy kapcsolat bármitől elromolhat függetlenül attól, hogyan indult.

Az minden esetre biztos, hogy jobb egymásra figyelve építeni egy kapcsolatot, mint a látszatra.

2018. márc. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztm inkább ez romlik el, mint a nehezebben induló kapcsolat...
2018. márc. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is hadirjak egy magyar szólást. Lassú vîz partot mos. Amiért küzdeni kell azt jobvan megbecsűljük. :)
2018. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mikor ilyet látok, mindig eszembe jut a jó kis mondás, hogy

"leszmégebbőlk.vaanyádis".

Bár, mivel nem vagyok már én sem tini, ezek az ismerősök egyre kevesebben vannak, ők is " öregek" már ehhez az ömlengéshez.

2018. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!