Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy elszomorít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy elszomorít, hogy fel se hívott?

Figyelt kérdés
A barátom elment 4 napra télivakációzni a haverjaival, (ment pár lány is velük). Facebookon néha visszaírt, én meg kérdezgettem, hogy mit csinálnak épp? Hogy érzik magukat? Volt, hogy megnézte, aztán 7-8 órával később írt valamit. Nem tudom, miért, de nagyon elszomorít, hogy fel sem hívott, csak néha odabökött valamit chat-ben. Alapból a munkája miatt olyan csomagja van, hogy nem percdíjat fizet, hanem fix összeget korlátlan telefonálásért, és mégse hívott fel. Pedig mielőtt elment, azt mondta, hogy majd felhív, meg minden. Nem is tudom, olyan nevetségesnek érzem, hogy emiatt picsogok, de mégis, nagyon rosszul esik, hogy ennyit nem tett meg a pár nap alatt.
2018. márc. 4. 09:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Érthető a dolog, jogosan vagy szomorú.

Ne írj neki inkább, ha visszajön, majd ő keres.

És sajnos ne nagyon éld bele magad a kapcsolatba, kicsit bizonytalannak tűnik. :(

Vannak ilyen görény emberek, más meg szomorkodik miattuk.

2018. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
De cuki. 🤗 Ne szívd mellre, örülj neki, hogy jól érzi magát. Egyébként valahol jogos, 10 perce lehetne rád naponta.
2018. márc. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
4 napról van szó.Valóban szólhatott volna,h odaért,majd legalább még 1szer,h jól van,esetleg,h indulnak haza.Várd meg a magyarázatát,ha eddig jól megvoltatok ne ess rögtön Neki.
2018. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

Normális, hogy szarul esik.

Én kapcsolatban vagyok közel négy éve, sajnos felesége van. De ha a kötelező családi nyaralásra is megy, napi kapcsolatban vagyunk, és nem kell órákat várni egy üzenetre.

2018. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Elég sokmindentől függ. Mennyi ideje vagytok együtt? Hàny évesek vagytok? Együtt éltek egyébkènt? Te mièrt nem mentél vele?


Amúgy az a véleményem, hogy az embernek arra jut ideje, amire akarja. Naponta 10 perc még nem a vilàg.


Ha a kapcsolat elején vagytok, akkor elgondolkodnék, hogy valóban vagyok-e neki olyan fontos, pláne mikor elvileg abban a periódusban vagytok, amikor dúl a love. Férjem pont a megismerkedésünk hetében ment le egy hètvégére vidékre a nagyija szülinapját megünnepelni, ràadàsul az exével, de így is azért még felhívott naponta egyszer, sőt előbb hazajött, hogy talàlkozzunk (amúgy az exnek addigra màr én is be lettem mutatva, és nagyon jól kijöttünk egymàssal, szóval ez a rèsze nem zavart).


Azóta (8 év után) már ő igényli inkàbb a napi kommunikàciòt, de pl ha kiküldetésben vagyok, akkor sem szoktunk egymáson lógni messengeren, de azèrt naponta egyszer igyekszünk megejteni egy videohívàst (már csak a gyerek miatt is). Mondjuk az sem gàz ha épp úgy alakul, hogy aznap nem jön össze, mondjuk mert az én programom sűrű, meg az időeltolódàs miatt bonyolult.


Szóval nem feltétlenül picsogás, de nem tudjuk a körülmènyeket.

Ha hosszú, együttélős kapcsolat ès csak 4 napról van szó, akkor azért annyira nem gàz, hagyd élni egy kicsit, persze azért napi egyszer bejelentkezhetne. (A lány barátokat akik ott vannak, te ismered?)


Ha viszont friss kapcsolatról van szó, akkor elgondolkodnék, nem keresném, és megvárnám, hogy visszaèrve keres-e. Ha nem, akkor valószínű kint rájött, hogy mégsem téged keresett. Ha keres, akkor csak elfoglalt volt, de nyugodtan leülhetsz vele megbeszélni, hogy neked ez így rosszul esik, mert ő hiányzott neked, ès jò lett volna ha kicsit többet beszéltek.

2018. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ne hallgass másokra ez a hagyjuk szabadteret meg ne korlátoljuk a párunk egy kib*szott nagy baromság. Öt perc a telefon könyörgöm, nem szakad le tőle a keze és nem is fogom elvenni az életét egy rohadt hívástól. Igazad van!
2018. márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Innentől kezdve ne keresd!Ha fontos vagy neki,felhív,miután hazaért.Ha nem,az is egy jel.Minden esetre én akárhányszor találkoztam olyan pasival,aki benyögte a majd hívlak dumát,de nem hívott,az nem vett komolyan.Ha úgy nézed,ez is egy ígéret,amit nem tart be,mert pont lesz...ja,te mit érzel.
2018. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy érdekled te eléggé a srácot?:(

Sajnálom, hogy ezt kell kérdeznem, de ha valaki fontos nekem akkor fogok vele kommunikálni. És nem is azért, mert kötelezőnek érzem, hanem mert szeretném vele valamilyen formában megosztani az élményt. Én ilyenkor küldök fotókat, elmesélem milyen a hely ahol vagyunk, az érdekesebb momentumokat. Persze vakáció idején erre kevesebb az idő, de egyszerűen 15-20 perc egy normálisabb beszélgetésre mindig jut... Ez tapasztalat. Furcsának találom mikor valakinek nincs igénye a számára fontos személyt is bevonni ilyenkor a napjaiba, főleg a mai technológiai szint mellett. Okostelefon, mobilfotózás, videótelefonálás, chat...


Szóval nyugi. Te nem vagy nevetséges. Csak szereted és fontos neked.

2018. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja téli vakációzni.Téged ez magasról leszar,de ha neked ez kell.
2018. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld pacsi!

Több, mint két éve együtt vagyunk. Mind a ketten huszonévesek vagyunk. Ó 24, én pedig 21. Nagyon szomorú voltam, és leírtam neki, hogy mennyire bánt, hogy fel sem hívott. (Nem hisztizve, csak így normálisan, hogy nagyon rosszul esik, hogy ennyit nem tett meg.) Aztán felhívott. Azt mondta, mindig voltak körülötte, pedig ő fel akart hívni... Hát, én ezt totális hazugságnak tartom. Ha akart volan, akkor akár 5 percre elmehetett volna a mosdóba, vagy ki az apartman elé, vagy bárhova, hogy felhívjon, és megkérdezze, mi van velem? Nem üzleti útra, meg sajtótalálkozóra ment, a barátai biztosan megértették volna, hogy felhívja a barátnőjét. Én nem kértem, hogy ne menjen, nem akarom lekorlátozni, de egészen egyszerűen olyan partnert szeretnék, akinek vagyok annyira fontos, hogy minden nap beszéljünk még akkor is, ha elmegy szórakozni. Nem én szeretném üldözni őt a szeretetemmel állandóan, meg azzal, hogy mennyire hiányzik... Azt hiszem, több törődést igénylek, mint amennyit ez a pasi tud adni, és egy ilyen apróság miatt van most nagy szív fájdalmam. Lehet, hogy jobb, ha véget vetek az egésznek. Nekem nagyon fontosak az apró kis figyelmességek, amik viselkedésben, kezdeményezésben nyilvánulnak meg. Húlyén hangzik, de egy 5 perces telefonbeszélgetés fel tudta volna dobni az egész napomat.

2018. márc. 4. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!