Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha általába nem megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha általába nem megyek sehova a párommal és hagyom hogy oda menjen ahova akar?

Figyelt kérdés

Más nőknél azt vettem észre mennek mindenhova a párjukkal, veszekedes megy mikor megy valahova.

Nálam nem így van hanem az ellenkezője .

Mondjuk egyébként is imádom egyedül lenni , tenni venni, csinálni a kis dolgaimat és nem zavar ha eljárkál.

Csak azt nem szeretem ha este megy.

Baj ez szerintetek?


2018. márc. 12. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Hat baj. Semmi kozos elmenyetek nem lesz.
2018. márc. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha nektek így megfelel és a párodat sem zavarja akkor nem.
2018. márc. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 amper007 ***** válasza:
45%
A probléma ott kezdődik, hogy ha sehova nem mész vele akkor keres magának egy olyat aki viszont igen. Majd azt veszed észre , hogy te nem dugod, mert fáj a feje, viszont az aki elvitte moziba sétálni vacsizni stb. az viszont igen..Te meg csak nézel ki a fejedből mint hal a szatyorból. A párkapcsolatba ha komolyan gondolod ez is beletartozik, hogy néha olyat is megteszel a másikért amit a szomszédnak se kivánnál.. De megteszed fintorgás nélkül, mert az az ember kérte akit szeretsz. Vagy nem teszed meg és leszel csere játékos ebben a meccsben.. Vagy nem is neveznek..
2018. márc. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Amennyiben az "általában nem megyek sehova a párommal" azt jelenti, hogy nem mentek együtt sehová, nem mozdultok ki együtt, nincsenek közös programjaitok stb., akkor az baj. Nem kell nagy dolgokra gondolni pl. séta, kirándulás, piknik, vacsora, mozi, iszogatás, sport vagy akár valamilyen otthoni program is jó, ha nem vagy eljárkálós pl. filmezés, videójáték, kreatív hobbi stb., tök mindegy, amit szerettek. Gondolom, hogy azért valami van, tehát azt nehéz lenne elképzelni, hogy egy pár vagytok és soha nem csináltok együtt semmit...Kell a közös élmény, emlékek, szórakozás, kikapcsolódás. Ugyanakkor, ha ezzel csak azt akarod mondani, hogy ezek megvannak, viszont nem szólsz bele, hogy mikor, kivel, hová megy, akkor az szerintem nem baj, sőt. Nálunk sem volt soha ilyen jellegű veszekedés, azt csinál, amit szeretne. Szoktunk közös programokat is szervezni, de szokott találkozni a barátaival, eljárnak ide-oda, van, hogy hozzánk is feljönnek és én kifejezetten örülök neki, hogy jól érzi magát. Én is szoktam találkozni a barátnőimmel, viszont én nem igénylem olyan mértékben, mint a párom. Én picit otthonülősebb típus vagyok, alkalmanként jól esik az egyedüllét, amikor picit magammal foglalkozhatok és szívesen nézek itthon filmeket/sorozatokat vagy olvasok egy jó meleg takaróba belebugyolálva vagy szépítkezős estét tartok, valamint a hobbim is inkább ilyen "magányos, otthoni hobbi",ha van ilyen :) Nekem ezzel semmi bajom nincsen, a páromnak sem. Szimplán csak mások vagyunk, mindenkinek mást jelent a kikapcsolódás.
2018. márc. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is imádok egyedül lenni és azt is igénylem, hogy a barátaimmal töltsek időt, a párom szintén, úgyhogy simán eljárkálunk egymás nélkül, akár este és/vagy több napra is, nincs ebből semmi gond. Viszont emellett együtt is csinálunk programokat és megvan az egyensúly. Nagyon messze vagyok a tapadós típustól, de ettől még számomra nagyon fontosak a közös élmények egy kapcsolatban. Viszont a jó hír, hogy nincs olyan, hogy "normális", ez teljesen szubjektív, úgyhogy ne másokból indulj ki. Ha mindkettőtöknek megfelel a helyzet, akkor nincs semmi gond.
2018. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!