Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitanatok ha parotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanatok ha parotokat rajta kapnatok hogy titokba rairkal mas nokre?

Figyelt kérdés

Mai nap neztem a telefonjat es lattam 3nore is rairkalt hogy szia.. olyan fiokbol ami elmondasa szerint torolt kijelentkezett es elfelejtette jelszavat.

Volt egy mutetem eleg komoly mutet volt es ra 6napra mar irt ra ezekre a nokre. Mit tegyek ebben az esetben? Osszetortem teljesen.. Mar volt egy ilyen,alkalom hogy nokre irogatott de azota azon a oldalon nem irt senkinek hanem errol az oldalrol irt.. Koltozes elott alunk mit tegyek most??



2018. márc. 13. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

"szia"


micsoda egy pimasz fráter!

2018. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Lapát!
2018. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Lapátra azzal, aki a másik telefonjában turkál!

Kérdezőt ennyi IQ-val az sem érdekelné, ha a nővéremnek írtam hogy szia :D

2018. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mit mondanatok neki vagy hogy hoznatok ezt fel?
2018. márc. 13. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Írta nekik, hogy "szia"? Uhh, kemény helyzet, szinte már beléjük is helyezte a péniszét, egy hajszál választja el.
2018. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a kérdező bizalmatlanság miatt nézte meg a telefont, lehet, hogy csak csörgött vagy valami és megvolt nyitva alul pár dolog... De egyébként szerintem a legtöbb ember valószínűleg kételkedne a párjában ilyen eset után, illetve most hazugságon is kapta.

Kedves kérdező!

Sajnos ez nem túl kecsegtető dolog, hogy már nem először fordult elő, sokkal sajnálatosabb dolog lenne viszont, hogyha meg is csalt volna konkrétan. Fel kell hoznod a témát mindenképpen, mert összeköltözés után már lehet, hogy többet fogja csinálni és kialakulhatnak különféle románcok, amik ugyebár számodra borzasztóak lennének. Sok ember van, aki nem tud megmaradni egy pár mellett, ez jobb, ha időben kiderül, mintsem csalódás legyen a vége.

2018. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

"Nem biztos, hogy a kérdező bizalmatlanság miatt nézte meg a telefont, lehet, hogy csak csörgött vagy valami és megvolt nyitva alul pár dolog..."


Valóban nem biztos, csak nagyon-nagyon valószínű...

2018. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem nézegetem a telefonját, nem ellenőrizgetem, nem nézegetem, kikkel beszélget, abszolút elfogadhatatlan és beteg dolognak tartom. Vannak női ismerősei, barátai, kollégái, jóban van velük, beszélgetnek is, ami szerintem teljesen normális dolog, nekem is vannak férfihaverjaim, barátaim, nincs ebben semmi. Addig bízom benne, amíg ezt nem játssza el, másképp minek egyáltalán a kapcsolat? Bizalom nélkül kutyaszart se ér. Ha viszont eljátssza, akkor ennyi is volt, nálam nincs második esély, ezt nagyon jól tudja.
2018. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!