Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha megijedtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha megijedtem a jövőnktől?

Figyelt kérdés

Ma hogy megjöttünk a páromékhoz, a vőlegényem teljesen felhúzta magát a szomszédon és hangos morgásba kezdett az utcán, de még a házban is folytatta. A dolog egy pitiáner dolog, amit meg is lehet beszélni, de ő azonnal felkapja a vizet. Szóval a hangos kommentálás a szomszédra a házban is elfajult, anyukája próbálta csitítani, h már hagyja abba, végül már kiabálás volt egymásra. A nevelőapja is bele akart szólni, h már elég legyen, mire a párom olyan dologgal vágott vissza, ami nem is a tèmával kapcsolatos volt: elkezdte ecsetelni, kioktatni nevelőapját, h meg ne szólaljon, mert ő már most a 2x-es fizetését keresi az ő 35 éves munkájához képest, meg h egy hivatali papírt sem tudna elintézni. Nevelőapukája egy nagyon egyszerű, falusi ember, nincs vele semmi probléma, és ez nem is volt témába ütköző... Ledermedtem, ahogyan ezt meghallottam, majd èn is megszólaltam, h ezzel itt nem kell támadni, h ki mennyit keres stb.

És most el vagyok keseredve, félek a jövőtől, ráadásul ilyen megjegyzések után rám mi vár?... Kiábrándultam ebből az egèsz hàzassági témából. Próbáltam a párommal megbeszélni, de engem is támadott.. Érthető, h elbizonytalanodtam?


2018. márc. 14. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A parod nem tiszteli a neveloapjat es egoista! Tovabba nem tud uralkodni az erzesein. Borzalmasan gyerek meg. Ne aggodj. De ha nem javul vagy lat be dolgokat magadtol uyis odebb allsz...
2018. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fura a szitu. Mi volt a kiváltó ok?
2018. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos az ilyen nem az első eset és valószínű, h az utolsó sem... Kezd betelni a pohár, nem is értem, h mire volt az eljegyzés is, ha pl. engem sem tisztel. Én sem keresek a fizetéséhez közeli összeget és kíváncsian várom, h mikor vágja majd a fejemhez... Mert ha nevelőapját nem kímélte, akkor engem sem fog...
2018. márc. 14. 19:28
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Annyi, h a szomszéd úgy parkol le a kocsival, h kicsit macerásabb a bejárás a garázsba, de nem egy lehetetlen küldetés. Annyi h egy lejárón meg kell fordulni... ENNYI. Ennyi az a k... probléma, amit ezekszerint nem lehet normális módon letisztázni
2018. márc. 14. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tenyleg aprosag, amit raadasul a szomszeddal kene megbeszelni.
2018. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, de nála mindent csak ordibálással lehet megoldani. Mondtam neki, h azon miért nem lehet elgondolkodni mondjuk, h megkéri a szomszédot, h másképp álljon... annyira vicces ezt még leírni is. De ő mindenen ordítozik, ha valami nem úgy van. Ja, és én vagyok a szar és az okoskodó...
2018. márc. 14. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"ezzel itt nem kell támadni, h ki mennyit keres"

"nála mindent csak ordibálással lehet megoldani. ... De ő mindenen ordítozik, ha valami nem úgy van. Ja, és én vagyok a szar és az okoskodó."


Sztem megvan a válasz a kérdésedre.

2018. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem ijedeztem volna, hanem itt kidobnám a fenébe. Ennyi, a vőlegényed egy bunkó.
2018. márc. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!