Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezt hogy kezelnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés
Legutóbbi bulin a barátom flörtölt egy másik nővel ráadásul előttem. Iszonyú nagy balhé volt emiatt közöttünk. A pasim holnap megint találkozik azzal a nővel egy baráti társasággal együtt. Én nem tudok ott lenni, de nem hagy nyugodni, hogy mi lesz ott..azt mondta a szavát adja, hogy nem fog flörtölni. Mit kéne tennem?
2018. márc. 14. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én csak simán nem maradnék vele... mi értelme van ennek? te keress olyat aki nem csinál hülyét belőled, ő meg menjen aztán flörtölgessen nyugodtan valaki mellett aki ezt még jó szívvel végig is nézi. sajnos pont két nem egymáshoz passzoló ember találta meg egymást...
2018. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Szóval van egy párod, aki a szemed láttára kikezdett egy nővel, majd ugyanezzel a nővel gyakorlatilag egy félrandit leszerveztek.


Cica, te miért vagy még mindig ezzel a phasszal?

2018. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont vele jöttél össze?
2018. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!