Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Végzős egyetemista vagyok, nyáron végzek. Az egyetem elég messze van az otthonomtól (300km), és elterveztem, hogy ha végzek, hazamegyek ideiglenesen összeszedni magam anyagilag, és a környékünkön szeretnék lakást is venni. Annyi a probléma, hogy van egy évfolyamtársam, akivel kb tavaly ilyenkor találkoztunk először egy közös kurzuson, rögtön szimpatikusak lettünk egymásnak, beszélgettünk, de mivel nekem akkoriban párom volt, nem lehetett semmi több. Nyáron megszakítottam vele minden kapcsolatot, a párom miatt, ugyanis kiderült, hogy beszélgetek vele, és nagyon rosszul esett a páromnak. Egyáltalán nem is láttuk egymást, lecsillapodtak a kedélyek. Most ebben a félévben viszont ismét van egy közös kurzusunk és kiderült, hogy egy helyen dolgozunk (diákmunka)..nagyon örültünk egymásnak, újra beszélni kezdtünk, habár nem lett volna szabad, mivel nekem még mindig volt párom, és neki is van barátnője pár hónapja. Azóta én szakítottam a párommal, (nem ez miatt), neki viszont ott a barátnője, és nem tudja, hogy mit csináljon, mivel én pár hónap múlva hazaköltözöm, ő itt marad. Kérdezte, hogy ha szakítana a barátnőjével, akkor maradnék-e, de én ezt nem vállalom be (korábban ráfáztam már hasonló szituációban). Napi szinten beszélünk, viszonylag gyakran összefutunk, beszélgetünk, én lassan beleszeretek, és érzem, hogy ő is így van vele, de nem tudja, mit csináljon. Szerintetek használjuk ki a hátralévő időt, és élvezzük ki a pillanatokat (persze szigorú határokon belül a barátnő miatt), vagy szakítsuk meg a kapcsolatot, mert annál fájdalmasabb lesz a búcsú?

2018. márc. 14. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát esl. tudjátok meg első körben, hogy a barátnő mit szól hozzá. Ha őt is ugyanúgy zavarja, mint a te volt barátodat, akkor nem kellene erőltetni.
2018. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Kapcsolatfüggő a pasi?? Ha szakítana a barátnőjével... most szereti a lányt és ő a mindene, vagy ha jönne jobb (te) akkor elkűldené? Veled nem ugyanezt tenné majd pár év múlva?
2018. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz amit csinál a srác. És sajnálom a barátnőjét.
2018. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Végletes ember vagy.

Nem bírom az ilyet, főleg, akiben nulla felelősségvállalás nincs.

Dumálsz a gyerekkel, jóban lesztek, aztán a párod beduzzog te meg azonnal leépíted.

Találkoztam már hasonló lánnyal, el is küldtem a bús fenébe, miután újra akart dumálgatni.

Az, hogy neked volt párod, a te reszortod. Te alakítsd úgy a dolgaidat, hogy ebbe másokat ne keverj bele.


Viszont a gyerek meg a másik, aki ilyen szinten rápörög egy csajra, annak minek barátnő?

Persze, értem én, kufi meg egyéb, de akiben annyi tisztelet nincs a másik iránt, hogy kibírjon racsnizással pár hónapot cserébe nem alázza porig a másikat, az annyit is ér.


Két kis hülye.

2018. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!