Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik nálatok ez hogy működik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nálatok ez hogy működik?

Figyelt kérdés

Miért van az hogyha ismerkedek egy pasival, és tényleg minden jól megy személyes információkat is megosztunk egymással. Akkor miért van az ha én felrakok egy képet akkor azt nem lajkolja instan és facebookon sem, de másnak meg akit nem is ismer mégis?

Tudom hogy nem kellene ezzel foglalkoznom de kíváncsi vagyok a véleményetekre..

Légyszi csak normális válaszokat,köszönöm..



2018. márc. 14. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Mert veled már sínen van. A többieket még meg kell hódítani.
2018. márc. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Senkit nem lájkolok sehol.
2018. márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Veletek mi van emberek?

Mi ez a facebook meg insta-őrület?

Mi bajotok van nektek?

2018. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nincs velünk semmi baj, ezért is írtam hogy csak normális válaszokat.

Nyilván érdekel hogy annak miért nem lajkol akivel ismerkedik és annak pedig miért akit igazából nem is ismer..

2018. márc. 14. 23:19
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Legszívesebben az írnám hogy szánalmas, de hopp már nincs is több dolgom.
2018. márc. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
azt
2018. márc. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan ezen áll vagy bukik manapság egy kapcsolat? Egy virtuális tetszikelésen? Töröld magad facebookról, hogy nyugis életed lehessen, én már megtettem 1 hete.
2018. márc. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Tehát természetesnek veszed, hogy az alapján ítélsz meg embereket, hogy milyen képedet lájkolják?

És azt mondod, nincs veled semmi baj?

Tök normálisan írom, menj el pszichológushoz.

Értem én, hogy van a világban már kb. 50 millió hozzád hasonló, szép tanulmányok is vannak rólatok a neten:


[link]

2018. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudom képzelni pl hogy azért nem likeolnak nehogy azt hidd hogy nagyon nyomulni akar... Ne gondold tapadósnak aki óránként a profilod chekkolja hogy tudja mi van veled (pedig de)
2018. márc. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Noren1989 ***** válasza:

No, szóval, a, nem szeretné, hogy a többi ismerőse felfedezzen téged, kérdezősködjenek, h kiezacsakakitlàjkolsz? B, a többi, meghódítandó csaj előtt nem akar lebukni. C, nem hajlandó làjkolni, hogy ne polírozza túl az egódat, ne légy elszàllt pitsa. Úgy gondolom, hogy az utóbbival talàn el is késett.


A vàlaszolókat illető kritikàd sajnos nem jogos. Vannak, akik ezt a làjkvadàszatot alapvetően megvetik. Ezt is el kell fogadnod.

2018. márc. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!