Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet jó hatása egy levelezőtá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jó hatása egy levelezőtársnak, akivel hétköznapi, párkapcsolati, erotikus és napi kérdésekről "beszélget" az ember?

Figyelt kérdés
Van tapasztalatotok? Nektek bevált? F/54
2018. márc. 15. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Persze, jó hatása.


Az ilyen hatására éveket lehet egy virtuális kapcsolatban elb'szni az életedből úgy, hogy észre sem veszed, hogy mennyi valódi lehetőség megy el melletted

2018. márc. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
A valóságban beszélj egy nővel. Te se leszel már fiatalabb. Főleg már a te korodban lenne jó célzottabban ismerkedni és nem elb...szni a drága időt a virtuális világra.
2018. márc. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

# 1- és 2.


Segítsetek nekem legyetek szívesek megtalálni a különbséget :)


A gyakori is egy virtuális hely?


Ha ti itt kérdeztek, vagy kérdéseket olvastok, és azokra válaszoltok, azzal nem szúrjátok el az időtöket?


A ti "beszélgetésetek" miben tér el ahhoz képest, amit én szeretnék?

2018. márc. 15. 08:23
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Az a különbség, hogy én felnézek ide, elszúrok 1-2 órát, aztán megyek a dolgomra. Kb mintha megnéznék egy focimeccset vagy olvasnék egy kicsit.


Aztán ha végeztem, akkor észreveszem, ha szembe jön egy igazi nő, vagy pont keresem is a találkozás, a kapcsolat lehetőségét, a GYK nem köt érzelmileg senkihez.



Az ilyen napi rendszeres erotikus, hétköznapi, párkapcsolati dumálós viszony jellemzően érzelmi kötődést is kialakít azzal, akivel űzöd, várod a levelét, vele töltöd az estét, vele dumálsz a szabad perceidben. Persze, nagyrészt nem vele, hanem azzal a virtuális entitással, akit a fejedben felépítettél róla.


És ilyen "kapcsolatból" igen nehéz kitörni, általában ahogy mondtam éveket lehet eltölteni a kellemes langyos állóvízben

2018. márc. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze. f
2018. márc. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 éves párkapcsolatban élek, és nem a gyk-n élem az életemet. Dolgozom, a hobbijaimmal foglalkozom a páromon kívül és élem a saját életemet.


A MÉRTÉK a különbség. Nem mindegy, hogy mennyi időt töltesz el bizonyos dolgokkal.


De érd már fel épp ésszel ennyi idősen, pl. mi értelme a virtuális világban szexről beszélni, mikor csinálni sokkal jobb élőben!!!

2018. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ismeritek a mondást :)


Abból, amit Pál mond Péterről, sokkal inkább Pált ismerjük meg, mint Pétert.


Hát, köszi, az eddigi válaszokat :)

2018. márc. 15. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!