Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti más szemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti más szemmel néznétek a barátnőtökre, hogy ha kiderülne, hogy egy másik férfit már porig alázott?

Figyelt kérdés

Történetesen az exemről van szó. 18 éves voltam, mikor összejöttünk, és csak 4 hónapot voltam vele, első kapcsolatom volt. Már az első hónap után kikristályosodott, hogy bántalmazó kapcsolat. Folyamatosan bántott lelkileg, pl mivel élveztem el szexnél, "kis frigidnek" nevezett, és az exeiről beszélt, hogy nekik bezzeg tetszett, velem van a gond. El akart szakítani a családomtól, folyamatosan győzködött, hogy rosszat akarnak nekem, és lépjünk le köszönés nélkül külföldre, kezdjünk a semmiből új életet, tanulhatok is külföldön, majd ő eltart (mindezt érettségi időszakban). Közben könyörgött azért is, hogy műttessem meg a kisajkaimat.

Pár hónap után szakítottam, mert meg is pofozott, mivel kiabáltam vele, állítása szerint hisztériás rohamot kaptam, és csak így lehetett helyretenni.

A szakítás után zaklatott, és végül amikor megelégeltem, akkor úgy megaláztam, ahogy csak bírtam, mindenféle részletet kiforgattam a szexualitás kapcsán, hogy mennyire undorító, egy rakás szerencsétlenség, mindent kielemeztem részletesen, hogy mennyire férfiatlan, soha nem fog mellette megmaradni senki, mennyire nem jó semmire az életben. A közös ismerőseink előtt is megaláztam, és mindent elmondtam, amiket róluk összehordott, és azóta sem állnak vele szóba. Másnap zokogva hívott fel, hogy ő szeret, és csak azért volt velem olyan, mert tudja, hogy sokkal jobbat találok, neki nem is voltak előttem barátnői, tudta, hogy el fogom hagyni, őt nem szereti senki... az volt a beszélgetés vége, hogy nem is akar élni. Én csak kiröhögtem, és azt mondtam, hogy nem érdekel, én komolyan gondoltam mindent. Megpróbált öngyilkos lenni, pszichiátriára került, és állítása szerint azóta is gyógyíthatatlan merevedési zavarai vannak, pedig volt egy több éves kapcsolata utánam.

Ezt onnan tudom, hogy pár napja találkoztunk. Nem akartam beszélni vele, de ragaszkodott hozzá, bocsánatot kért tőlem, és azt szerette volna, hogy én is kérjek tőle, de nem voltam rá hajlandó. Erre megint lehordott mindennek, és azzal fenyeget, hogy elmeséli a barátomnak, hogy egy férfigyűlölő pszichopata vagyok.

Az egész nem érdekelne, csak egyáltalán nem szeretném, hogy a mostani (3 és fél éve tartó) kapcsolatomba behozza a mocskát, gyalázkodjon. Eltelt már 8 év, amióta vége lett a kapcsolatnak, számomra teljesen a múlt, és csak azt bánom, hogy az ismerőseit bevontam a dologba, a megalázást nem, és nem sajnálom, hogy szexuális zavarokat "okoztam" nála, és az öngyilkossági kísérletéért sem érzem magam felelősnek.

A mostani páromat tiszta szívemből szeretem, és nem szeretném, ha ez alapján ítélne meg, mert őt soha nem bántanám, mert nem olyan, mint az exem, és attól is tartok, hogy az exem telebeszéli a fejét, és nem fogja érdekelni az én oldalam. Pedig bízom benne, csak tudom, hogy az exem manipulatív, és a párom amúgy is nagyon érzékeny a férfiakat ért bántalmazásokra.


Ti hogy lennétek ezzel? Érdekelne titeket?


2018. márc. 15. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
A leírásod alapján a volt barátod tökéletesen hozza egy szárnyait próbálgató nőverő, erőszakoló, bántalmazó, mentális zavarokkal küzdő formáját. Aki mellől pár év múltán, néhány gyerekkel az anyaotthonban találtad volna magad, vagy a kórházban, vagy a föld alatt... Nagyon helyesen tetted, hogy megvédted magad, és ha a párod ezt nem fogadja el, akkor sajnos nem hozzád való.
2018. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Ezt azért neked sem így kellett volna intézned, bármennyire is fájt neked.
2018. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%

Igen.

Mivel nem volt kitől megvédened magad, hiszen akkor már szakítottatok, ez csupán egy kicsinyes bosszú volt amit nagyon élveztél csinálni úgy érzem.

Belerúgni még jobban miután amúgy is kidobtad már semmi értelme nem volt.

Továbbá, minden kapcsolat két emberen áll vagy bukik. Írtad, hogy 18 évesek voltatok, te talán mindent tökéletesen csináltál a kapcsolatotokban és megfelelően is reagáltad le?


Lényegében kidobtál egy mentálisan amúgy is elég fura embert majd élvezettel belelökted a mélybe, hogy még inkább ne tudjon normális emberi kapcsolatokat ápolni, elveszítse a barátait/ismerőseit és még jobban magába roskadjon. Csak, hogy te boldog életet tudjál élni ami a szakítás óta biztosított volt már.

Engem jah, zavarna. Gondolom téged is zavarna, ha a barátod olyannal állna elő, hogy volt egy exe aki rendkívül hisztis, flegma és beképzelt volt, elege lett, kidobta majd teleplakátolta a fél várost a meztelen képeivel és elérhetőségével csupán bosszúból.

2018. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha fordított lenne, és az excsaj könyörgött volna péniszplasztikáért meg nézte volna totál ugyanígy le a férfit, én ugyanígy "büntettem" volna. Nem tudom, a pucér képek hogy jönnek ide.
2018. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon jól tetted,több ilyen nő kéne.Ha meg nem tud így élni,egy féreggel kevesebb.Nincs mentség arra hogy folyamatosan bántott téged.A mostani barátodnak ezt elmeséled és hogy megint zaklat,akkor gondolom helyreteszi ő is a gyereket.Aztán mehet merevedési zavarral(hurrá nem szaporodik tovább) betört orral,sírdogálni a sarokba.Az ilyenért nem kár, egy másodpercig se érezd magad rosszul.
2018. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem csupán bosszú volt, hanem így lehetett csak megszabadulni tőle. Zaklatott, megvárt random helyeken a környéken, volt olyan is, hogy odajött a házunkhoz, és a szüleimmel ordítozott, hogy engedjék be, én szeretem őt, tuti, hogy miattuk dobtam ki, mert telebeszélték a fejem. Ha épp nem ezt csinálta, akkor úgy tett, mintha nem történt volna semmi, odajött hozzám, mikor mentem volna haza, és kérdezgette, hogy mi újság, mintha együtt lennénk, amikor ignoráltam, akkor meg nevetgélt, hogy "jaj, még mindig durci van?". Amikor meg nem hatottak ezek, akkor fenyegetett, hogy megveret a havecsajaival, megöli magát, ha valaha lesz kapcsolatom, tönkreteszi, ránk gyújtja a házat stb.

És végig azt hajtogatta, hogy tudja, hogy szeretem, és életem legmeghatározóbb kapcsolata, sose fogom tudni túltenni magam rajta, ha elválnak az útjaink.

Több, mint egy hónapig folyamatosan csinálta ezt, és mielőtt a rendőrséghez fordultam volna, megpróbáltam azt, hogy durván megmondom, hogy nem szeretem, mekkora utolsó senkiházinak látom, és kopjon le. És bejött. Egészen mostanáig békén is hagyott. :D

2018. márc. 15. 17:56
 7/12 anonim ***** válasza:
5%
Nem is tudtam, hogy ennyi feltörekvő szociopata van gyakorin. Hajrá!
2018. márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát akinek a gyerekességre gyerekesség a válasza, arra nekem nincs olyan nagy szükségem :
2018. márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

# 8

És a kukába is dobnál egy 3 és fél éves kapcsolatot ennek jegyében?

2018. márc. 15. 18:07
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Szóval a kérdésben a kiemelted a legnagyobb problémákat mégpedig, hogy műtesd meg a kisajkaidat, csesztetett a szexuális dolgokkal és, hogy rá akart venni a külföldi költözésre.


Majd később eszedbe jut, hogy.. jah, amúgy szakítás után folyamatosan zaklatott, követett, ordítozott a szüleiddel, halálosan megfenyegette őket és téged is, hogy rátok gyújtja a házat plusz érzelmileg zsarolt úgy, hogy már a kishíján a rendőrséghez kellett fordulni.

Ez már egy kicsit túl szürreális, ezen az oldalon pedig már nem hiszek az ennyire veszélyes kapcsolatokban szóval hagyjuk...

2018. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!