Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gerincferdülés mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerincferdülés mennyire probléma? Emiatt már nincs is esélyem egy normális kapcsolatra férfiként?

Figyelt kérdés

2018. márc. 16. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
De mennyire látványos és kihat az életminőségedre? Egyből azért nem mondanám, hogy kizáró.
2018. márc. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Agyadról nincs orvosi papírod?
2018. márc. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

7évig gyógytronáztam most két év kihagyás után újra gyógytornázok

A párom büszke rá hogy újra kezdtem :)

és végre a gerincem se fáj

tornázz rá ha bírsz akarod segíthetek pár gyakorlattal

21/n :)

2018. márc. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gerincferdülés népbetegség lassan. Akinél kisebb korban nem fordult elő, vagy nem kezelték, annál majd jön a később, amikor a tanulásnál, munkahelyen görnyedsz.

Kezelni kell, gyógytorna mindenképp" csodákra képes, ha ügyelsz rá az enyhe/középfokú gerincferdülés teljesen korrigálható.


Ha mégis súlyosabb, látványosabb az állapotod se ess kétségbe, bizonyára találsz olyan lányt akinek ez kevésbé számít ha az eszed és a lelked helyén van.

2018. márc. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is attól függ mennyire látható.

Nekem is van, mégis lett feleségem, aki azóta mondjuk már ex. De nem kapok olyan visszajelzést hogy ez kizáró ok lenne, bárkinél is.

2018. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!