Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vidékiek, akik Budapestre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidékiek, akik Budapestre költöztek! Ti észrevettetek valami különbséget társkeresésben a fővárosban?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Eléggé szélsőséges a választék nőknél.

Vagy embertelenül nagyképű a nő, vagy full laza és közvetlen, simán jöhet fél órás beszélgetés után az egyéjszaka :)


És kb ez a kettő van, jóval kevesebb az átmenet, mint mondjuk vidéken.

Cserébe viszont vidéken könnyebb csajozni, ha tudják hogy pesti vagy.

2018. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen. Nagyobb esély van társat találni szerintem. Egy adott társkeresőn, ha megnézed, kb a fele Budapesti vagy vonzáskörzetében él, így kvázi nagyobb esély van arra, hogy össze jön egy randi.

Legalábbis én így tapasztaltam.

2018. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen, pesten nehezebb, több a felszínes ember, mindenki szuperfancy és nehéz szóbaelegyedni az emberekkel. Haza is költöztem gyorsan, most már csak 1-2 évente egyszer kell felmennem munka ügyben hálistennek, de múltkor rendeltem valamit a mekiben, kedves, normális voltam ahogy szoktam. És miután leültem láttam hogy a kiszolgáló srácok néznek, sutyorognak és az egyik később félve megkérdezte, hogy én ugye nem fővárosi vagyok. Mert az itteni lányok nem ennyire kedvesek :D Sajnáltam szerencsétlen srácot. 26/N
2018. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
3-as, ezt hol álmodtad? Én mindig mosolygok, kedves vagyok minden nemű és korú eladóval, és nem én vagyok az egyetlen, aki így tesz, és soha nem kérdezték meg, hogy vidéki vagyok-e.
2018. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tisztelet a kivételnek. De ez azt hittem egyértelmű, nem kell hozzátennem.
2018. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"vagy full laza és közvetlen, simán jöhet fél órás beszélgetés után az egyéjszaka :) "


Az egy éjszakát nem nevezném társkeresésnek.

2018. márc. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Konnyebben talalsz magadhoz hasonlo embert. Nekem videken mindenki keves volt, egy jo ertelemben orult, kicsit elszallt emberre volt szuksegem. Ilyenbol keves van, 8000 fos varosban nagyitoval kell keresni, de ahol tobb ember van ott nagyobb esellyel botlasz bele. Nekem bejott a fovarosi let.
2018. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#3: Szerintem is álmodtad.

Én is, ismerőseim is normálisan, kedvesen viselkednek.

2018. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Értem, szóval csak pozitív tapasztalatokat lehet megosztani, negatívat nem mert akkor rögtön kitaláltam? :) Nem semmi.
2018. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!