Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire érdekel titeket, hogy a barátnőtök milyen fehérneműt hord?

Figyelt kérdés
Ha pl. nem hord mindig csipkés, díszes darabokat, vagy párnázott melltartót, hanem inkább pamutot mindenből.

2018. márc. 18. 21:35
1 2
 1/17 Interferencia ***** válasza:
67%
Hétköznapokban mindegy, de akkor nem árt, ha a móka kedvéért vesz fel szexibbet is.
2018. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
Csakis kizarolag szexi erotikus fehernemu lehyen rajta. :)
2018. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Fodros nagymama bugyit lehetőleg ne. Télen láttam ilyet egy lányon akivel kavartam és eléggé lelombozott.
2018. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Úgy vagyok vele,hogy hordjon,amit szeretne,ami kényelmes neki. Mondjuk néha napján,ha meg akar lepni,egy csipkéssel megteheti,az ilyesmit értékelem.
2018. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Hát amíg nem ilyen hello kitty-s infantilizmus, addig engem nem zavar :) az sem az én dolgom nyilván, hordjon amit akar, de ha ilyet húz fel, én biztos nem húzom le róla :D
2018. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha csinos a lány, akkor tök mindegy milyen a fehérnemű, úgy is kívánatos.
2018. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az elsődleges szempont a kényelem, és hogy ruha alatt ne nézzen ki bután. Szóval ilyesmiket hordok:

[link]

És sima pamut tangákat, ami lélegzik és nincs tele kemikáliákkal.

2018. márc. 18. 21:46
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Fekete csipkés francia, ahhh. 😍😍😍 Nos, mindegy amúgy, csak ne 4XL-es bugyigumis cucc legyen. Lehet normál pamut bugyi, úgyis leszedem róla. 🙃
2018. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fehérnemű végett kívánom a nőt akkor jobb ha érzékeny búcsút veszünk egymástól. Szexi, hbos baos fehérnemüvel biztos nem tart meg.
2018. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, én lány vagyok, de remélem nem gond, ha én is hozzászólok. A hétköznapokon én is egyszerű, sima, nude színű fehérneműket hordok, mert ezek a legpraktikusabbak. Színes, mintás, csipkés darabok között is van kényelmes, viszont pl. az ilyen melltartókat nem tudom akármilyen felső alá felvenni, mert pl. tapadósabb felsőkön a csipke átüt vagy a sötétebb színek is átlátszódnak egy világos blúzon, szóval az ilyen darabokat szerintem nehezebb hordani, ezért ritkábban szoktam és megvan, hogy melyiket mihez veszem fel. Valamint bugyiból is inkább szimpla varrás nélküli bugyikat hordok, megint csak a praktikussága miatt, mert akkor azt fel tudom venni bármihez. Vannak szebb, csinosabb fehérneműim is, de azokat ritkábban hordom, sokszor inkább csak otthon. A páromnak ezzel nincsen semmi problémája.
2018. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!