Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srácok között vannak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok között vannak olyan legjobb barátok, akiknél az egyiknek nagyon simán megy a csajozás, a másiknak meg soha semmi szinte?

Figyelt kérdés
Vagy általában így vagy úgy, de inkább olyanok kerülnek össze emberileg is, akik a lányoknál is hasonlóan sikeresek? Ha létezik a fenti dolog, akkor ott a sikeres srác nem tud segíteni az ismerkedésben szerencsétlennek?
2018. márc. 19. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, én lennék a soha semmi szinte...
2018. márc. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Valamennyire tud, de elég komplex a dolog...
2018. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nalunk igy van de en nem tudok neki segiteni mert fax..... valogat azt kb 2 wve nem volt novel.. mar nem is erdekelxd
2018. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Igen van ilyen. Nekem is szinte mindig volt barátnőm, meg most is van és az egyik legjobb barátomnak még nem volt pedig már lassan a 30-hoz közeledik. Az a baj én hiába mondok neki bármit, próbálom ösztönözni, hogy tegyen valamit, de mindig van valami kifogása. Van egy másik nagyon jó barátom és ő is hasonló helyzetben volt, de neki lehetett segíteni, mert ő tenni akart és azóta is van barátnője. Szóval ha valaki nem mer vagy nem akar tenni az ügy érdekében annak hiába próbál az ember segíteni, elsőnek kell egy elhatározás magában.
2018. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Scrácoknál is sok olyan barátság/haverság van, ahol az egyik fél jóval menőbb. Ilyenkor a kevésbé sikeres srác sokszor irigy is sikeres barátjára/haverjára, de így is érdekelt, hogy ez az ismerettség megmaradjon, mert így legalább bejáratos a bulikba.
2018. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nekem évekig volt ilyen barátom régen, mindenben segített, be is fogadtam ezt, viszont minden nő őt akarta, neki sikerei voltak én meg ott kullogtam egyedül mellette. De legalább bulikba el tudtam menni valakivel és megismertem az éjszakai életet.

Most van egy ugyanilyen barátom csak fordult a kocka. Nekem 5 barátnőm volt, mialatt neki 1,most meg egyedül van.

A konzekvencia meg az, hogy ő addig volt sikeres, amíg az ő szabályai szerint mentek a dolgok, ő haveri körében voltunk, most meg neki nincs sikere, mert ez megszűnt és a mai nőkkel nem tud mit kezdeni.

2018. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!