Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetne nyomozta az IP címem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne nyomozta az IP címem?

Figyelt kérdés
Egy informatikus sráccal ismerkedtem társkereső oldalról de valahogy olyan fura volt és nem jött be ezért lehet bunkó módon de nem írtam vissza neki többet, erre elkezdte hogy beszéljek már vele és miért tűntem el és le fogja nyomozni az IP cimem. Persze én kiröhögtem de egyik nap megjelent a lakásom előtt számonkérni hogy miért nem írtam neki akkor vissza. Nagyon meglepődtem, kérdeztem hogyan talált meg azt mondta hogy megmondta hogy lenyomozza az IP cimem. Ilyen létezhet?
2018. márc. 19. 13:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Lehet lenyomozta az ip címem?
2018. márc. 19. 13:58
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vagyis ip alapján lakcímet nem tud kideríteni. Ha csak olyan helyen nem dolgozik.
2018. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De akkor hogy talált meg?
2018. márc. 19. 14:00
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fószer nagyon beteg! Ha zaklat, tégy ellene feljelentést, nehogy valami bajod essen! Az ilyenek bármire képesek.
2018. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mennyire para :D Amúgy simán le lehet így nyomoznia lakhelyed. A srác kicsit khm szenvedélyes.
2018. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4. Egész internet egy borzalom, töröltem is magam, soha nem fogok neten ismerkedni
2018. márc. 19. 14:12
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az ip cimet es lakcimet csak az internet szolgaltato tudja osszekotni.


Kamuzott. Mashonnan tudta meg.

2018. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha meg telorol beszeltel vele, akkor meg szanalmasabb a vergodese.


Egy valoban infirmatikus.

2018. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
Olyan van, hogy pl. fényképről GPS adatot lehet leolvasni. Mostani mobilokban, ha lősz képet, és a mobilnak engeded, hogy a gps adatok hozzáférhetők, akkor a képekhez is mentheti automatikusan. (mi is így kerestünk meg egy konkrét kiránduló helyet) Szóval van, hogy fénykép elég.
2018. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az IP címent sem egyszerű kinyomozni, de az IP cím alapján találd meg hogy melyik szolgáltatónél van, majd menj oda és kérd el tőlük az előfizető címét. Még a rendőrségnek sem egyszerű a dolog.

Kamuzik, máshonnan tudta meg, levelezés közben olyan infókat adtál meg vagy a FB profilről.

2018. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!