Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legbölcsebb módja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legbölcsebb módja az alábbi helyzet kezelésének?

Figyelt kérdés

Van egy nő, aki nekem egyáltalán nem tetszik, de én neki valószínűleg nagyon tetszem. Folyton közeledik, például igyekszik mellém ülni, mellém állni, mű indokkal beszélgetést kezdeményez. Állandóan elkapom a pillantását, hogy már megint engem néz, akár az asztal másik végéről is. (Utána meg a periférikus látásommal érzékelem, hogy még mindig, még mindig néz, és kényszeresen arra gondolok, nem vágok-e hülye képet. :D)

Mint ismerőssel, nincs bajom a lánnyal, de azért nem akarom, hogy a napjaim jelentős számú percében ott legyen a közvetlen közelemben. Főleg, ha épp egyedül, vagy a jóbárátokkal lennék inkább.

Szeretném egyszer s mindenkorra letörni az érdeklődését, de hogy mondjam, hogy: "hallod, amúgy én nem akarok tőled semmit", mikor ő nem is kérdezett ilyesmit? Arra is gondoltam, félrehívom, és megkérdezem, hogy: "Úgy vettem észre, mintha tetszenék neked, így van?" De ha erre azt hazudja, nem, akkor is beégek, ha meg még ráadásul meg is mondom, hogy: "jó, de ha mégis, akkor tudd, hogy nem akarok tőled semmit", az még kellemetlenebb. Ha pedig igennel felel, akkor sincs ínyemre azt mondani, hogy oké, de én viszont semmit sem akarok tőled. Arra is gondoltam, hogy egy közös ismerőst kérek meg, hogy célozzon rá, hogy nem érdeklődöm iránta, de azt meg nem hinném hogy elfogadná, elhinné, ha nem én mondom neki.

Amúgy amíg ezt írtam, már ide is jött. :D Leült mellém, és várja hogy leakadjak a telóról és szóba álljak vele, de szerintem már szedi össze a gondolatait, hogy valami dologgal beszélgetést kezdeményezzen.


2018. márc. 19. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez egy nehéz helyzet, mert olyasmire kellene reagálnod, amit ő nem mondott ki egyértelműen, tehát simán ki fog belőle táncolni, hogy hát ő csak barátságos volt és te értetted félre.
2018. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Utalj rá finoman.

Hangsúlyozd túl a baráti kapcsolatot.

Vagy például hozd szóba előtte hogy van egy konkrét nevű lány (találj ki egyet nehogy azt higgye rá gondolsz) aki tetszik és már elhívtad valahova/alakul valami stb.

Ebből le kell essen neki hogy máshol keresed az igazit.

2018. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehez.

Talan kerj tole tanacsot, hogy nagyon tetszik neked egy lany a szomszedbol, akarhonnan (nehogy azt higgye rola van szo), es szerinte hogy kerulhetnel hozza kozelebb. Ha ra akarsz tenni egy lapattal, akkor ecseteld a szep hosszu barna hajat, vagy barmit, ami pont ellentetes a nyomolus novel.

2018. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehez.

Talan kerj tole tanacsot, hogy nagyon tetszik neked egy lany a szomszedbol, akarhonnan (nehogy azt higgye rola van szo), es szerinte hogy kerulhetnel hozza kozelebb. Ha ra akarsz tenni egy lapattal, akkor ecseteld a szep hosszu barna hajat, vagy barmit, ami pont ellentetes a nyomolus novel.


Tökéletes megoldás

2018. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Norela válasza:
48%

Nem lehet, h csak van vmi az arcodon/arcoddal, amit nem vettél még észre és nem tudja, h h mondja meg, h ne bántson meg vele? :D

Amúgy ezzel csak az a baj sztem, h ha megpróbálod levegőnek nézni, annál jobban fog tapadni, mert mi csajok ilyenek vagyunk.. :) és annál jobban felakarja majd hívni magára a figyelmed. Gondolom, adod is alá a lovat és figyelsz rá, kedves vagy vele, meghallgatod - ez meg pont elég, h úgy nézzen rád, ahogy néz. Sztem legyél picit közömbösebb vele, de ne bunkó. Ne nagyon mutasd az érdeklődésed, mert ezek szerint félreértheti és félre is érti. Kezeld úgy, mint bárki mást, de közben figyelj rá h ne bántsd meg. Nehéz.. :) esetleg add be neki h meleg vagy :D

2018. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Lehet kérni, hogy ne "mi csajok"-ozzunk? Lehet, hogy te csaj ilyenke vagy, én nő nem.


A fenti módszerek szerintem is jók. Ha meg megemlítesz egy másik nőt, a reakciójából levághatod, mi a helyzet.

2018. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Norela válasza:
0%
Hatoska, nem. Nem lehet.
2018. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!