Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek számít a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek számít a párotok autójának típusa, életkora, fogyasztása?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 15:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nincs autója :D
2018. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Csak ezek számítanak. Pl ha egy 5l-es fogyasztású kocsival jönnél, eleve kiröhögnélek.

15l-es fogyasztás alatt nem állok szóba senkivel.

2018. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Csak halkan megjegyzem: a legtöbb nő odáig jut el maximum, hogy tetszik az autó, vagy nem, szép a színe stb...a típus, kora, fogyasztása(?)...azt se tudják, milyen autó pontosan. De ez így van rendjén.
2018. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Az elso randin eloszor az autoval szeretnek megismerkedni. Reszletesen. Meg a karpit szine is szamit.
2018. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Na ná, minimum hozzon egy márka leírást és tételes benzin elszámolást a kilométerek alapján.


Barátom verdája nagyon tetszett, mikor összejöttünk, mert költség hatékony - ugyanis biciklivel közlekedett.

2018. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

Nincs autója, még vezetni se tud, mégis 5 éve harmonikus boldog párkapcsolatban vagyunk.


Jé hogy lehet ez?? :D

2018. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes, engem inkább a párom típusa, életkora, fogyasztása érdekel.....
2018. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Most nem s szokásos nyőgyűlölő golddiggeres hülye teóriával jövök, hanem őszintén kíváncsi vagyok arra, hogy a nőknek, miután a kölcsönös szimpátia megvan számít e az, ha valaki Swifttel, úgy BMW-vel vagy egy 50 éves Cadillaccal jár...
2018. márc. 19. 15:46
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Egy igényes férfi járjon normális autóval, ne egy csotrogánnyal... Ezalatt azt értem, hogy jól működjön, stb. De ne is szórja a pénzt az autóra, mert az már idegesítene.
2018. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%

"miután a kölcsönös szimpátia megvan"

Ha megfelelő autóval jössz, eleve adott a szimpátia. Esetleg a farok méret számít még, 20cm alatt nem szeretem.

2018. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!