Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem magam most gáznak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam most gáznak?

Figyelt kérdés
Nem akarok regényt írni, mert szerintem már rengeteg ilyen volt itt. Szóval, Én már többet éreztem a lány iránt mint barátság, nagy nehezen összeszedtem magam és elmondtam neki az érzéseim. Erre Ő végig sem hallgatott, neten is szimplán kitörölt/letiltott. Még annyit se írt h "takarodjmár". Most jelenleg egy rohadt nagy gyökérnek érzem magam, épp iszom le magam a sárga földig... Tényleg ennyire gáz lenne amit tettem, vagy csak én én túlzom el?

2018. márc. 19. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Az a gáz, amit épp most csinálsz :D
2018. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Nyugodj meg, nem te voltál a gyökér, hanem ő.
2018. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Azon kívül hogy ilyen miatt nem isszuk le magunkat (dehogynem), örülj neki, hogy most derült ki és nem 15 évvel a házasság után:) Annyi van még, hogyha véletlen neten mondtad el neki, akkor legközelebb ilyet csak élőben csinálj:)
2018. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem, de majd hozzaszoksz. Tudod a lányoknak általában eddig terjed az érzelmi intelligenciája. Csak itt, anonimkent játsszák a nagy empatikus tunderket.
2018. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd magadat annak, szerintem is illene legalább a másik félnek annyit visszaírni, hogy "bocs, de én ezt nem így gondolom és jobbnak látom a te érdekedben ha nem beszélünk többet" vagy valami ilyesmi.
2018. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 October15 ***** válasza:
100%

Inkább az a gáz, hogy nem hallgatott meg. Mármint az nem fáj senkinek.


26F

2018. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Jaguár, te tényleg annyira ostoba vagy, hogy azt hiszed, az a lány aki szó nélkül tilt valakit itt játssza a megértőt, és eszedbe sem jut, hogy aki nőként itt megértő, az urambocsá, a valódi életben is az? Mert ugye minden nő egyforma? Istenem, csoda hogy egyáltalán szóba áll veled egy is....


Kérdező, nem vagy gáz, ne idd le magad ilyen hülyeségért. A csaj viselkedése volt gáz. Szépen, kulturáltan is közölhette volna, hogy ő nem érez úgy, ahogy te.

2018. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

"Jaguár, te tényleg annyira ostoba vagy, hogy azt hiszed, az a lány aki szó nélkül tilt valakit itt játssza a megértőt"

Az oldal egyik legszélsősségesebb férfigyűlölő felhasználója lenne erre a legjobb példa.

És, ha nem lenne annyira tipikus és gyakori ez a fajta viselkedés a lányoktól/nőktől akkor igazából szóba sem kerülne. De mit tudsz te lányként? Mennyi lánnyal próbáltál eddig kapcsolat céljából ismerkedni, őszinte beszéddel?


Mert, ha ezt te nem tapsztalatod az esetek többségében a férfiak felől, de ellenben a férfiak meg igen akkor bocs, hogy le kell rombolnom a világodat, de az általam írottak nagyon is relevánsak.

2018. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Dehogy gáz. Egyszerűen ő nem kíváncsi rád.

Moondjuk sztem "végighallgatott", hisz azért tiltott le, itt lehet, nekem nem világos valami.


Azt nem értem, a "takarodj már", miért lett volna jobb, szerintem az csak még megalázóbb. Ha nem jövök be valakinek, inkább ignoráljon, mint cigánymód beszéljen velem. Legyen minél rövidebb a gázos rész.

2018. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem mindegy, mi minden történt még ezen kívül.


ha eddig áártatlan alapon találkoztatok (netán véletlenül), és most kijött belőled, max. kellemetlenül érzi magát, mert nem számított erre.


ne érezd magad gáznak, többnyire én úgy értékelem, hogy mit csináltam, hogy hogy reagál rá, aki fontos. pl. én mondtam először a barátomnak, hogy szeretlek. most ő mondja többször. minden csill.


ha nem zaklattad, tényleg tudd be annak, hogy érdemes valaki... árnyaltabb gondolkodásút keresned.

2018. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!