Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel az éjszakában dolgoztam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel az éjszakában dolgoztam, mindig előjön ez a pénz téma?

Figyelt kérdés
Talán megváltoztam,normális munkahelyem van.Van egy pali,aki elhalmozna kajával,innivalóval,eleinte nem fogadtam el,de aztán megint rámjött,hogy na miért is ne,basszus vegye ha ennyire venni akarja.Kit érdekel.Ahhoz képest ahogy lehúztam régen a palikat,ezek aprópénzek.Lelkiismeret már nincs részemről,ha adni akar valaki valamit,én elfogadom.Ti viszonoznátok az ilyesmiket ?
2018. márc. 19. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem fogadnám el, és nem viszonoznám. Talán mégse változtál meg gyökeresen, neked kell eldöntened, hogy mit akarsz.
2018. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha adja, hadd adja, ha akarod viszonozni viszonozd, ha nem akarod, akkor ne. Lényeg, hogy ne foglalkozz vele túlságosan!
2018. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Hát én felnőttként nem fogadnék el ilyeneket. Az anyámnak is csak azért nézem el, hogy folyton etetni akar, mert az anyám.
2018. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 October15 ***** válasza:
75%

Az éjszakában dolgozás egy eufemizmus akart lenni a prostitúcióra vagy vizezted a vodkát? :D Előbbi a megbocsáthatóbb. :D


Igen normális emberek viszonozzák ha foglalkoznak velük már persze indokolt módon.


26F

2018. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Egy qurva mindig önző marad.
2018. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Le lehet szólni,nem érdekel,nem vizezett szarokat ittam,hanem elég keményen whiskyket jéggel,pezsgőt,ezt literszámban.Mindezt a pénzért.Hogy haza tudjak úgy menni,hogy a nagymamámnak minden meglegyen,és mindent meg tudjak venni.Sajnos meghalt azóta.De semmilyen gyökér nem fog lelkiismeretfurdalást okozni.
2018. márc. 19. 19:00
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
"De semmilyen gyökér nem fog lelkiismeretfurdalást okozni." Tudod, ahol nincs víz ott nem lehet hullámot csinálni amúgy sem.
2018. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kihasználni csak azt lehet, aki hagyja.


Vagy ezt csak akkor szoktátok írni, ha a nő van kihasználva? Érdekes.

2018. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért rászorulsz arra, hogy valaki napi szinten vegye neked a kenyeret meg a vizet? Vagy mit jelent az, hogy elhalmoz kajával? Étterembe visz és nélküle nem tudnál menni? Valszeg kölcsönös kihasználás lesz a dologban, ő dugni akar, te meg élősködni.
2018. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Hülye kis qrva... ennyiből is látszik, hogy nem, qrvára nem változtál meg. Csináld tovább nyugodtan, csak ne add elő a szemérmes szüzikét, ha majd a pasi benyújtja a “számlát”!
2018. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!