Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzem, hogy abnormális vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzem, hogy abnormális vagyok, és elmebeteg lányt keresek (normális lánnyal nem is tudnák elképzelni kapcsolatot) - más is érez így? Hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Iskolás koromban nem igazán találtam a helyem a világban, és végül egy szociopata csajba lettem szerelmes.

Egyforma volt az erkölcsünk - törvény, lelkiismeret furdalás, mások negatív érzései abszolút nem érdekeltek, úgy voltunk vele, hogy az életben mindenki úgy boldogul ahogy tud, mindenkinek van szabad akarata, választása, és nem felelünk senkinek semmivel, mégis minek alkalmazkodnánk bárkihez is.


Most ismerkedem egy normális lánnyal, és annak ellenére, hogy unalmas, érzem, hogy nem működne, egyikünk sem lenne őszinte a másikkal, nem lennék boldog, és így nincs is értelme az egésznek.


Gondolkodom megkeresem a szociopata csajt, akit pár éve nem láttam, de most ő próbál normális életet élni (gondolom nem tudott mit kezdeni, hát megpróbálja, és tudom, hogy nem fog működni).

Nagyon meredek ötlet lenne meglátogatni?

27/F


2018. márc. 19. 20:38
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Az előèletedet figyelembe vève simàn elkèpzelhető, hogy te nem helyteleníted az ötletet.


Amúgy meg kattant lotyókból annyi van, mint ègen a csillag. Vàlassz egyet!

2018. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó tudni, hogy szociopata vagyok, amiért szabad akaratom szerint cselekszem.
2018. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Skizó csaj vagyok. Dumálunk? Kíváncsi vagyok mik a tüneteid.
2018. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En az utobbi idoben csak defektes csajokat talaltam.
2018. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam is feltétel hogy normális pasik kíméljenek! Engem is bolondnak tartanak, én is magamat 🙃. Hogy miért azt most nem sorolom föl.

(Amiket te felsoroltál, ott nálam egyedül a lelkiismeret amivel másképp vagyok, a többivel nem)


De van párom, ő igyekszik normális lenni, bár mellettem kezdi feladni ezt :D

2018. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

>az életben mindenki úgy boldogul ahogy tud, mindenkinek van szabad akarata, választása, és nem felelünk senkinek semmivel, mégis minek alkalmazkodnánk bárkihez is


Jajj, hagyjuk már az öndiagnosztizálgatást... szociopata... csak megrekedtél a lázadó tinikorban. Ordít rólad, hogy csak lázadsz a társadalmi normák és elvárások ellen. Nem kell szociopatának lenni ahhoz, hogy ezektől függetlenedni tudj. Az érés pont arról szól, hogy nem a normáktól való eltávolodás mértéke alapján értékeled magad, hanem lázadás nélkül, attól függetlenül alakítasz ki saját értékeket.

Próbálj meg felnőni, 27 éves vagy, nincs miért lázadnod.

2018. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kicsit meredek ötletnek tűnik felkeresni, mivel régen "játszottunk egymással", hogy ki tudja a másikat irányítani - akkor még a suli, és a közös ismerősök miatt voltak korlátok, pl. egyszer nem mert belémvágni egy kést amikor le akartunk lépni egy helyről... Én nem tudtam elkéredzkedni, pedig nagyon jó a dumám, ő pedig szeret biztosra menni, elkísért volna a sürgősségire, de mégis mit gondoltak volna az ismerőseink?!


Ma már ha megbeszélünk egy találkozót azaz szerinte "odarángatom" lenne valami válaszlépése csak úgy a móka kedvéért, és ma már nem feltétlenül örülnék ha a combomba szúrna egy kést, vagy ilyesmi (persze, 1 hét alatt begyógyul, meg utólag lehet rajta röhögni, de ahhoz már kicsit idősek vagyunk).


Ha véletlenül futunk össze, az annyiból jó, hogy nem tud készülni...


De persze fogalmam sincs hogy reagál, talán tényleg hisz a mostani normális, tökéletes kis életében a jelenlegi barátjával, és kínos, kellemetlen lenne ha felkeresném.

2018. márc. 20. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!