Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem értem a férfiakat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem a férfiakat, valaki elmagyarazna hogy működnek?

Figyelt kérdés
Milyen a lelki világuk. Mitől érzik magukat férfinak. Mit várnak el egy nőtől. Stb....

2018. márc. 19. 20:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Mindenki mástól. Nincs olyan, hogy "a férfiak". Személyek vannak.


Újat mondtam?

2018. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

Sör, és p.na.

Azt szeretik.

2018. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Erre nincs egyértelmű válasz, minden ember más és más. Én ugyanezt feltehetném a nőkkel kapcsolatban, (mert sokszor tényleg nem értem némelyiküket) de nem teszem mert a válasz ugyan az rá mint amit leírtam.


29/F

2018. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a nők sem, úgy a férfiak sem egyformák.

Próbálj meg az adott illetőre koncentrálni, ne sablonokat huzzál rá.

2018. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Noren1989 ***** válasza:
37%

Sör, jó kaja, pina. Ezek, amik úgy alapvetően bejönnek. Mit vàrok a nőmtől?


Legyen mindig szociàlis a gondjaimmal, legyen jó partner, bízhassak benne feltètelek nèlkül.


Nèha jöjjön fel gyakorizni...mert vele viccesebb a műsor.

2018. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
37%
Veletek ellentétben egyszerűek vagyunk, mint a faék. Nem gondolkodunk bonyolultan, törekszünk az egyszerűségre, az egyenes beszéd hívei vagyunk, viszont nektek nőknek, akik a végletekig képesek vagytok cifrázni bármit, borzasztóan nehéz feladatnak, megoldhatatlan kihívásnak tűnik, hogy bennünket megértsetek.
2018. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Rákontrázol az előző kérxésre ami meg a nőket vesézi? :D
2018. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Azt mondják, amit akarnak. Nem azt gondolják/akarják amit a barátnőd/anyukád/nők lapja mond, vagy amit miszter szürke meg a többi tesz ;)
2018. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Ha elárulnám, meg kéne, hogy öljelek. 😂
2018. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%
Pedig egyszerűek vagyunk. Vannak dolgok, amikre vágyunk. Ha ezeket megkaptuk, akkor hatradolunk és csak élvezzük. Ti, nők viszont ha megkapjatok amire vágytok, elkezdtek hibát keresni, problémákat keresni.
2018. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!