Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek még soha életében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek még soha életében nem volt kapcsolata, de most lenne rá lehetősége, akkor "kötelező", hogy benne legyen?

Figyelt kérdés

Mivel még soha senkim nem volt, ezért úgy érzem, mintha ez ilyen elvárás lenne, hogy az első adandó alkalommal belemenjek. Illetve úgy érzem, hogy ha ezt most visszautasítom, akkor soha többé nem lesz rá lehetőségem (mivel nagyon sokáig nem "kaptam rá lehetőséget", és amikor igen, akkor visszautasítom). Viszont több okból kifolyólag se szeretném. Egyrészt semmi baj nincs a fiúval (azon kívül, hogy alacsonyabb nálam, és nem vagyok benne biztos, hogy komolyak a szándékai), kedves, vicces, jófej, még jól is néz ki, de egyszerűen semmilyen érzéseket nem vált ki belőlem. Tudom, pár tali után nem kell egyből szerelmesnek lennem, de azért valamit illene már érrznem. Másrészt jelenleg viszonzatlanul szerelmes vagyok valakibe, és elég depis is vagyok, szóval ez vele szemben se lenne fair, ha vele lennék, de nem őt szeretném, másrészt nekem se lenne jó, mert mindig a másikat keresném benne, emiatt bűntudatom is lenne (szerintem jogosan). Meg igazából nem is nagyon szeretnék kapcsolatot (kivéve azzal az emberrel, akit szeretek), tökre elvagyok egyedül, utazgatok, meg ilyenek. Ráadásul egyedül, és nem tudom, rgy párkapcsolatban hogy reagálna a másik, ha a barátnője nélküle, egyedül utazgatna mindenfelé.

Szerintetek? Szerintem egész értelmes indokaim vannak, hogy mért nem szeretnék kapcsolatot, ugyanakkor tényleg úgy érzem, hogy ha ezt elszalasztom, akkor egy jódarabig (úgy értem, évekig) megint nem lesz rá lehetőségem, hiszen ezzel sem éltem, "nem érdemlem meg".



2018. márc. 19. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy kotelezo. Zard le magadban a viszonyzatlan szerelmet (ha semmikepp nem mukodhet), es utana hidd el, lesz meg alkalmad mast talalni.
2018. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kotelezo.

Honnan szeded ezt a hulyeseget?

2018. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kötelező, de egy minden szempontból ígéretes kezdeményt nem érdemes elszalasztani. Fiatalabb már te sem leszel, és az idő előrehaladtával egyre nagyobb teherként fogod megélni a tapasztalatlanságot és frusztrált leszel.
2018. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy kötelező. Főleg olyannal ne gyere össze, aki nem mozgat meg. Lesz lehetőség hozzád hasonlót találni, nem kell az elsőnél leállni. Utazz és élvezd az életet.
2018. márc. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy kötelező,csak saját belső érzésre, késztertésre tedd. aki kötelezni akarna rá,az meg le van tojva.
2018. márc. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha valamihez nincs kedved, nem kívánod a partnered akkor ne erőltesd,mert egy egészen életen keresztül bánni fogod. Ellenben ha valakit megkívánsz, akkor akár az első alkalommal is, ezt magaddal kell tisztáznod. Sokan nő mondja, hogy nem akar könnyűvérűnek tűnni és ezért váratja a partnerét, és gyakran elszalasztja a kínálkozó lehetőséget.

Ha jól érzed magad egyedül, akkor nem kell partner, de ha egyszer sikerül összeszedned egy jó partnert, akkor nagyon ideges leszel magadra, hogy mennyi időt elvesztegettél. Az sem mellékes, hogy nem leszel fiatalabb és idő múlásával az esélyeid romlanak, bár ezzel sokan vitatkoznának.

2018. márc. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen belementem és nem bántam meg. Csókolóztam, láttam puncit, szexeltem, a másik is elég vonzó volt. Egy tavaszon és nyáron át tartott. Nagyon megérte. Később lettek jobb, szerelmesebb kapcsolataim, de azt az elsőt sem bántam meg.


24/F

2018. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!