Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben meddig kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben meddig kell várnom, h jelentkezzen?

Figyelt kérdés

Múlthéten balesetem volt a kezemmel, ezért minden héten kell járnom a kórházba, h kötést cseréljenek. A hétvégén miközben várakoztam a folyosón, arra jött egy orvos, majd ahogy egyre jobban közeledett felém, úgy döbbentem rá, h ő az a pasi, akivel anno randiztam, de végül másfele vitt minket az élet. Bár párszor még próbálkozott a randival, de vagy én nem értem rá, vagy a megbeszélt randi után felszívódott napokra, nem is keresett, de a randi napján jelentkezett, h "Akkor mikor érek rá?". Ott meghúztam a vonalat, h soha többet nem fogok magamból hülyét csinálni. Amikor randiztunk, ő akkor végzett az orvosin, de nem tudtam, h ebbe a kórházba jött dolgozni. Egyből köszöntött, 2 puszi, kérdezte, h mi a probléma, miért várakozok. Elmeséltem neki, mire ő, h bemegyünk a rendelőjébe és kicseréli nekem a kötést, nem kell várakoznom. Nagyot beszélgettünk, hülyéskedtünk, pedig már évek is elteltek, h mi utoljára találkoztunk, de ott folytattuk a kommunikációt ahol befejeztük. Mondta, h nagyon örül, h lát, de nem gondolta volna, h így fogunk találkozni, h a kezemet köti át. Eléggé csipkelődött, "hülyéskedős" stílusban megsimogatta az arcomat stb. Felajánlotta, h ő majd mindig kicseréli a kötést, legalább van ok, h láthasson (nevetve mondta, de szerintem minden vicceltem mögött van igazság) és nekem sem kell várakoznom a sebészeten, de sajnos akkor hozzá kell igazodnom (gondolom mivel más osztályon dolgozik és ezért csak úgy nem engedhet be a rendelőben kötés csere ügyben), előtte majd ír, h mikor is mehetek. A hétvégén írt is 1x, h mennyire örült nekem és h Isten is ezt akarta, h mi végre újra találkozzunk, valamint, h alig bírta ki, h ne csókoljon meg stb. Hiába, h még mindig vonzó, de nem tudom elfelejteni azt, h sokszor felültetett, leállítottam, h én nem ezért mentem hozzá és tényleg tartsuk be az orvos-paciens kapcsolatot, attól függetlenül, h még most is imponál nekem. Ne ezt használja ki.

Ma kellene mennem a kötésre... De még semmi időpontot nem tudok, igazából aggódom, h hülyét csinál belőlem ismét és kiakarja használni a helyzetet... Hazudnék, ha azt mondám, h nem örültem neki én is, de egyszerűen tartok tőle, h megint felültet. Mit gondoltok? :/

26/N


2018. márc. 20. 09:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Az nem felültetés, hogy 2 randi között nem nagyon beszéltek. Nem mindenki szeret chatelni, telefonálni, sokan “üres beszédnek” tartják(én is). Amúgy sem voltatok még egy pár, csak ismerkedtetek. Szerintem nem csinált semmi rosszat.
2018. márc. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ma kellene mennem a kötésre... De még semmi időpontot nem tudok, "


80 beteg között nem biztos, hogy eszébe jut a neked tett ígérete.Én nem várnék erre, ha ma kell kötést cseréltetnem, akkor megyek az ő értesítése nélkül is.A saját kezem fontosabb, mint egy ígéret, amit lehet már el is felejtett, mert éppen túl sok a munka (ami egy orvos esetében bizony előfordul).

2018. márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
1# Én sem azt várom el senkitől, h mindennap beszéljünk, félreérted :) Úgy képzeld el, h hétfőn megbeszéltük, h találkozunk szombaton. Kedden még megválaszoltam egy üzenetét, majd egész héten annyira sem keresett, h hogy vagy? Vagy h akkor mikor és hol találkozunk. Szombaton délben rám írt, h 1-2 óra múlva jó-e nekem. Lehet maradi vagyok, de nálam egy randi megbeszélés nem ilyen, h a találkozás előtt pár órával írok valakire, h na most jó-e :|
2018. márc. 20. 09:20
 4/28 A kérdező kommentje:
2# Igen, természetesen tudom, h milyen felelőssége van az orvosoknak, mert a családban is van :) De ő beírt a naptárába és nem tudom, h most sz*rjak rá és menjek a sebészetre, vagy várjam meg míg hátha jelez, h most én nehogy hülyét csináljak belőle azzal, h számol velem én meg türelmetlenkedés miatt megyek máshoz. Az esetet ne úgy képzeljétek el, h leesik a kezem, ha ma nem kapok új kötést :)
2018. márc. 20. 09:25
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Figyu, ő még hétvégén is rádírt. Te írtál neki? Az a baj, hogy királylányt játszol és azt várod, hogy csak ő teperjen. Túl büszke vagy.
2018. márc. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
3# Igen, vasárnap írtam neki, h akkor kedden megyek, visszamondtam minden “programomat”, h alkalmazkodni tudjak majd az időpontjához. Vissza írta, h oké, de egy kis pillanat. Azóta nem válaszolt. Na bumm, okostojás :) Ez annyira lényeges így? Ugyanúgy nem tudom, h ma fog-e jelentkezni
2018. márc. 20. 09:35
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden nap, amikorra randit ígért neked régen jelentkezett, akkor fog. Megint arra számolj, hogy egy órával fog az előtt szólni, hogy mehetsz. Így kalkulálj szerintem.

Ha olyan nem volt, hogy randi napján eltűnt totálisan,akkor most sem fog.


Az én idegzetem ezt nem bírná orvososdi szempontjából, így én biztos az első kötözéskor megmondanám neki, hogy tök jóófej, meg minden, de nekem jobb a tervezhetőség, ezért szereetnék inkább a sebészetre járni a kötözésekre, hogy az időmet be tudjam előre biztosra osztani.

De ez én vagyok.

2018. márc. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
4# Igen, mivel mar megigertem neki, gondolom o is ugy tervez, h velem szamol, igy legalabb a mai napot megvarom, majd tisztazom vele h ez nekem nem kenyelmes, es neki sem akarok plusz terhet a nyakara
2018. márc. 20. 09:44
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ja, így már más a helyzet. Akkor nemis értem, mi a kérdésed, totál kiszámíthatatlan a srác, én nem venném komolyan.
2018. márc. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos ez egy orvos részéről átlagosnak mondható, főleg ha rezidens. Sebész, vagy milyen orvos? Orvosisként mondom, hogy a másik félnek gyakrabban kell alkalmazkodnia, de ez nem jelenti azt, hogy nem vagyunk képesek odafigyelni vagy kellően szeretni, komolyan venni a párunkat. Ezt arra vonatkozóan mondom, hogy ha netán kialakulna valami köztetek :-) de akkor már, ha egy pár lesztek/lennétek, akkor lehet jelezni, hogy x,x programokat tekintve neked szükséged van arra, hogy időben lebeszéljétek. És még akkor is közbejöhet sürgős eset, stb.


A mostani helyzetet vedd lazán, ha nem olyan sürgős a kötözés, akkor légy türelmes és figyelj, hogy viszonyul hozzád. Nagyon jól tetted hogy leszögezted a határokat, ha akar valamit, akkor oldja meg kórházon kívül.

2018. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!