Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy egy pár a kezdeti nagy, közösségi oldalon is nyilvánosan vállalt egymás iránti lelkesedés elmúltával nem vállalják egymást?

Figyelt kérdés

Mert azt értem, ha valakik eleve nem élik meg úgy a kapcsolatukat, hogy mások előtt mutassák, ismerek olyan párt, akik a kezdetektől sem mutatták azt a nagy lelkesedést közösségi oldalon, vannak közös képeik alkalmanként, de ennyi, az ő kapcsolatuk a kezdetektől az a nyugodt.

De vannak, akik kezdetben oda meg vissza vannak, kiírogatnak mindent, szívecskéznek, lelkesednek, aztán ez megszakad, és még annyi sincs, hogy kapcsolatban.


Nem a közösségi oldalon élem az életem, csak érdekel, mi erről a véleményetek vagy akár saját tapasztalatotok.

Még a facebook előtt amikor nekem volt egy kapcsolatom, ahol a kezdeti lendület akár több hónap vagy majdnem egy év után hirtelen alább hagyott, ott előbb-utóbb meg is szakadt a dolog, hiába voltak korábban közös tervek.


2018. márc. 23. 06:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Kezdetben minden más. Nem hinném azonban, hogy ebből messzemenő következtetéseket lehetne levonni.

Gondolom, arra célzol, hogy valami turpisság van a dolog mögött.

Én sok olyan párt ismerek, akik kifelé mai napig mutatják a boldog párkapcsolatot, de vagy a férfi vagy a nő (esetleg mindkettő) kifelé kacsintgat.

2018. márc. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En visszakerdeznek! Miert egy kozossegi portalra feltett vagy nem feltett dolgok hatarozzak meg a szemedben egy kapcsolat minoseget? Te elsz abban a kapcsolatban?

Nalunk nagyon nyugodt a harmonikus a kapcsolat, de sehol nem szerepelek a ferjem kozossegi oldalain meg emlites szinten se (en fent se vagyok!). Az elso par honapban igen azota nem, mert kertem tole.

2018. márc. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy csak simán rájöttek, hogy gáz.

Párommal én is sokat cukkerkodok messengeren, de ennyi.

Mindenkit kikövetek, aki ezt hírfolyamban nyomja, mert szimlán nem akarok ilyen intim mélységig a kapcsolatukba látni.

2018. márc. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De még az sincs jelezve, hogy kapcsolatban vannak, mármint nem egymással, hanem egyáltalán, ismerősök felé sem. Így olyan, mint hogyha egyedülállók lennének, rengeteg félreértésre és kellemetlen helyzetre ad okot. Ismerősöknek sem említik, hogy egyébként van kapcsolatuk, csak ha valaki mondjuk kíváncsiságból nézegeti az oldalukat, és talál korábbi erre utaló bejegyzéseket, feltételezheti, hogy van (vagy volt?). Az még furcsább számomra, hogy ismerősként sem jelennek meg egymásnál.

Nem azt mondom, hogy tele kell cukkerkodni az oldalt, csak én úgy vagyok vele, magamat kímélem meg a félreértésektől, ha jelzem kifelé, hogy foglalt vagyok, ha az vagyok, hacsak nem az van, hogy nem tervezek hosszú távra komolyan a kapcsolattal.

2018. márc. 23. 08:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekónk sincs kinn, hogy kapcsolatban, mindkettőnk kapcsolati státusza rejtett, pedig házasok vagyunk.. ennyit erről. Minden adatom rejtve van - mindenki elől - és őszintén nem értem, milyen esetleges félreértésről vagy kellemetlenségről beszélsz, semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Idegenek nem látják, nem érik el a profilom, aki nem ismerős ismerőse, az még csak nem is jelölhet be, arról nem is beszélve, hogy írhat bárki, még szingliként se voltam hajlandó ott ismerkedni, szóval milyen félreértés, milyen kellemetlenség? Nekem egy kapcsolat kifelé mutogatása inkább csak szánalmas kompenzálást sugall, de kinek mi.
2018. márc. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk újabb ismerősöknél lehet ilyenből félreértés, aki mondjuk nem tudja, hogyan viszonyuljon ahhoz a félhez, akinek az új ismerőse lett, mondjuk valami közös szabadidős tevékenység révén, munkahelyen, bárhol, és nem kettőtökkel találkozik egyszerre, hanem csak egyikőtökkel. Nem idegenek felé gondolom, hogy mutogatni kellene bármit is. De mindegy végülis, ez mindenkinek a magánügye, csak nekem furcsa, ha valaki még az ismerősök felé sem vállalja, hogy van-e valamilyen szintű párkapcsolata vagy nincs.
2018. márc. 23. 15:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem felvállalás kérdése szerintem, sőt. Az ismerőseink mind tudják hogy együtt vagyunk, facebook nélkül is. Szerintem ha az ember megismer valakit, azzal jó eséllyel beszélget is, ott elég, ha feljön a téma és tapasztalatból szólva mindig szóba kerül valahogy. Minek külön mások arcába tolni? Én soha nem ismerkedtem emberekkel párkapcsolati célból és teljesen mindegy számomra, hogy az új ismerőseimnek mi a párkapcsolati státusza, hiszen köztünk úgysem lesz semmi. Még szingliként sem úgy állok hozzá az újonnan megismerte emberekhez, mint potenciális partnerekhez, nem viselkedek félreérthetően, szóval nem tudom minek erőltetetten tisztázni bármit is.
2018. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"ha az ember megismer valakit, azzal jó eséllyel beszélget is, ott elég, ha feljön a téma és tapasztalatból szólva mindig szóba kerül valahogy"


Akit én ismerek, nála ugyan szóba került a téma, de nem mondta, hogy kapcsolata van, úgy beszélt inkább, mint hogyha igazából nem lenne, csak pár hónappal korábban látszik, hogy volt valami, de hogy van-e még, az rejtély. A rendszer szerint nem ismerősök (közös ismerősöket mutatja a rendszer akkor is, ha nem ismerős valaki, és azt állította be, hogy csak ő lássa az ismerőseit).


"nem viselkedek félreérthetően, szóval nem tudom minek erőltetetten tisztázni bármit is"


Én sem, nem úgy ismerkedek meg az új ismerősökkel, hogy potenciális partner, az előbb említett ismerősöm viszont eléggé félreérthetően viselkedik. Ezért merült fel a kérdés, hogy akkor most vajon mi van.



Egy másik páros, akiket ismerek, náluk egyértelmű a helyzet, nem élik a közösségi oldalon a magánéletüket, de ismerőseik egymásnak, és bár nincs konkrétan feltüntetve a személy, tisztán ott van, hogy kapcsolatban vannak. Náluk nincs ilyen kérdés, és félreérthetően sem viselkednek.

2018. márc. 23. 19:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Na mindegy, nem valószínű, hogy mostanában fogom megtudni, mi a helyzet annál az ismerősömnél. Nem is akarom, hogy emiatt probléma legyen. Az ő élete, az ő dolga. :-) Csak feltűnt.
2018. márc. 23. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!