Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan nő akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő akinek nem mániája a szakáll, illetvee összejönne olyannal is aki nem szakállas?

Figyelt kérdés

Korunkban lassan kötelezővé válik a dolog, elég nagy baj, mert nem mindenkinek áll jól (sőt még a szakállasok egy részének sem, akik ennek ellenére erőltetik). Viszont lassan kötelezővé válik és ha valaki megtagadja a szakállviselést azt eléggé megbélyegzik, különösen a fiatalabb nők.


Korosztályomban szinte minden nőnek szakállas barátja/férje van, ami elég aggasztó. Nem értem miért olyan fontos ez, és miért kell ferde szemmel nézni azokra akik nem szakállasak. Mintha ez olyan fontos lenne...


De a kérdés arra irányul, hogy van olyan akár itt, akár az ismerőseitek közt, akinek nem jön be a szakáll, vagy összejönne olyannal is akinek nincs?



#szakáll #szomorúság #kötelező divat
2018. márc. 28. 00:35
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
33%

Egy ilyenrol tudok. A volt baratnom. Az utalta a szakallt meg a borostat is.

Azota ismerkedtem jo par lannyal. Innen is. Es hat....lehet hulyen jon ki...ez nem betegseg vagy valami allapot...hanem valami mas. De mindtol megkaptam....”hat nekem a szakallas pasik nonnek be”.

Koszonom szepen, szakallal borostaval ugy nezek ki mint egy hajlektalan. Inkabb leszedem.

Volt egy masik is innen aki ezzel jott...”amikor irtam hogy a szakallas pasik jonnek be azt konolyan gondoltam, csak is azokat nezem meg.” Ilyen tipikus kis hulye 18-19 kozott vergodo (o fogalmazott igy) pitsa volt, (bar nekem nem jott be a csaj egyaltalan).

Barati koromben, rokoni koromben minden pasinak van szakalla, borostaja. Kiveve nekem.

2018. márc. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nem jön be.

Borosta oké, van akinek még a hosszabbra hagyott arcszőrzet jól áll, de a konkrét szakáll/bajusz(pl favágószakáll), egyáltalán nem vonzó a számomra.

2018. márc. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
19%
Faszt, senikinek nem jon be, akkor sem, ha napi tobb kerfest irsz ki.
2018. márc. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

#1


Mintha én írtam volna, leszámítva az exbarátnős dolgot, mert ő is mindig ezzel csesztetett, hogy legyen, mert az így meg úgy jó. De mivel nekem is hajléktalan-érzetet adott, ezért mostanság csak néha hagyok meg egy borosta-szintet, de ha már körömheggyel megfogható hosszúsárú, az már kifejezetten zavar.


De most a divat ami miatt kb. elvárt lett, vagy valami más? Nem tudok épkézláb okot találni rá...


Nálunk is a rokonság férfitagjai majdnem mind bajusz/szakáll/valami random szőrség - kivéve nagybátyám aki magányosan halt meg, talán szűzen... Egyedül nagypapám elegáns-vékony bajsza amit még eltűrnék magamon, de ahhoz meg kell egy kor és a teljes őszülés (neki nagyon jól áll), de az ilyen "kiflibajusz" ami a legtöbb férfinek van, inkább borzalmas és magamon egy percig nem tűrném el, ahogy a "favágó-szakállat" sem.

2018. márc. 28. 00:56
 5/45 A kérdező kommentje:

#3


? Nem írtam "napi több kérdést", másrészt tudnád példákkal igazolni a dolgot? Én tudom, azzal, hogy a női ismerőseim szinte mind valamilyen szinten szakállas férfival vannak, legyen az akár csak az ilyen "geek-szakáll" (ami a kockáknak van, ilyen állon csak), akár az ilyen szakáll-vokál túlzás.

2018. márc. 28. 00:58
 6/45 anonim ***** válasza:
Nekem pont hogy nem tetszik a szakáll.
2018. márc. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
71%
A legtöbbeknek bejön a szakáll, mert férfias. Pont. Ettől függetlenül normális ember nem ettől teszi függővé, hogy összejön-e valakivel, vagy sem.
2018. márc. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:

Hát elég érdekes helyen lakhatsz, most fejben végigpörgettem a legjobb csaj ismerőseimet, akik kapcsolatban vannak, és egyiknek sem szakállas a palija. Sokszor még borosta szintjén sem. De ha te az ilyen szakmunkás pelyhekre gondolsz, akkor bocs

[link]

2018. márc. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Jóképü vagyok, szakállal és szakáll nélkül is :D Igaz most borostás vagyok, de így is nehezen érvényesülök :S Lehet, hogy a hajammal van a baj, sajnos félhosszú , lehet át kellene mennem rajta nullással, most úgy is az a divat.. A kutyám is csak egy puli, lehet le kellene cserélnem egy aktuális menő kutyára :D
2018. márc. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:

Mar megint????


A legtobb no utalja a szakallt, akkor is. Ha naponta ketszer reklamozod a gusztustalan szorpamacsadod

2018. márc. 28. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!