Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó csajozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó csajozós szöveg lehet?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl egy szép lány előtt aztmondom egy ismerősömnek, hogy "nálam elástad magad" akkor bevágódnék nála? Szerintem menő szöveg, akár ha csajnak mondom, akkor is:)

2018. márc. 29. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Már ott elveszett ügy, hogy azt hiszed, létezik olyan dolog, hogy "jó csajozós szöveg".


De amit leírsz, az még a szokásosnál is ostobább, valószínűleg csak trollkodsz. De sebaj.

2018. márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
A legjobb, amit valaha hallottam. Mondogasd csak!
2018. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Attól, hogy egy szövegre lehet "leszarom"-al vagy "miért"-el reagálni, még nem lesz jó csajozós szöveg. Mondok egy példát: "Kisasszony, ön közterületen alkoholt fogyasztott, melyért a bírság 30.000 ft, ezen a csekken befizetheti."

31/f

2018. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Ez miért csajozós szöveg? Ezzel hogy lehet bevágódni?

Nem értem. Biztos én vagyok a hülye...

2018. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Te láthatatlan vagy, ezért nem is beszélnek hozzád. Érthető, hogy gyakorlatot sincs...ezért nem érted. :D

31/f

2018. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

#5

Vaagy ennél értelmesebb emberek környékeznek meg? Igen, azt hiszem ez a válasz. ;)

(Kivéve, amikor nem.)

2018. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Nálam, ha valaki "elásta magát", akkor az nem éppen jót jelent és nem is értem miért tartod ezt "menő" csajozós szövegnek, mert pl. nálam ezzel nem valószínű, hogy valaki betudna vágódni, meg nem is szeretem, amikor jönnek az erőltetett csajozós szövegekkel.
2018. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Te retardált vagy?
2018. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8: nálam elástad magad!!
2018. ápr. 9. 09:38
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Tyű.. máris nedves a bugyim. Ezt meg hogy csináltad?
2018. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!