Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha azt sejtem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha azt sejtem, ismerkedik?

Figyelt kérdés

Párommal társkeresőn ismerkedtünk meg egy évvel ezelőtt. Pár hete pont együtt voltunk, mikor írt neki messengeren egy másik nő és mikor felugrott az üzenet, a párom zavarba jött. Másnap rákerestem a nőre és ugyanazzal a fényképpel fent van azon a társkeresőn, ahol megismerkedtünk.

Nem hagy nyugodni a dolog. Tudom, ha felhoznám ezt neki, azt mondaná, hogy számon kérem őt. A telefonjába nem akarok belenézni, mert azt nagyon aljas dolognak tartom.



2018. márc. 29. 14:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam, hogy ő tuti nincs fent fotóval, mert van annyi esze. A nőt is teljesen véletlenül találtam meg, mert beírtam a nevét a Google keresőbe és kidobta a képet a társkeresőn.
2018. márc. 29. 14:15
 2/12 anonim ***** válasza:

Hozd fel neki, ha úgy reagál, ahogy gondolod, akkor nézz bele a telefonjába, ha meg normális, akkor ne nézz bele, beszéljétek meg.

31/f

2018. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha akarnék, sem tudnék belenézni, mert ujjlenyomatos a telefonja. De amúgy sem néztem bele soha senkiébe. Nagyon távol áll tőlem.
2018. márc. 29. 14:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne a háta mögött nézz bele a telefonba, hanem kérd meg, hogy mutassa meg, mert nem hagy nyugodni a múltkori, és nem szeretnél kombinálni meg hárpia lenni.

Ha nem mutatja meg mert jajjdeprivát, jómajdkésőbb-nemmost, vagy leugat a féltékenykedés miatt, akkor esélyesen vaj van a füle mögött.

2018. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam és ő pl. bármikor belenézhetne a telefonomba, mert semmit nem találna, de már most tudom, ha ilyet kérek tőle, azonnal azzal fog jönni, hogy nem bízom benne.
2018. márc. 29. 14:43
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanígy voltam ezzel kb. fél éve... Aztán kiderült, hogy vagy 5-6 nővel beszélgetett.. És ez akkor derült ki, amikor kutakodtam. Aljas dolog, de legalább ha már hazudott, nem tud tovább hülyének nézni, mert Ő is folyton azt mondta, hogy "Jajj, nem beszélget, régi ismerős..." BALBLA... :) Ráadásul mindegyiket hülyítette.
2018. márc. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért fura, mert simán bebukhat, hiszen nyíltan fel van vállalva a kapcsolatunk, nem is általam, hanem általa. Pl. az ő ötlete volt, hogy a facebookra kiírjuk, sőt, közös fotót is tett fel. Akikkel chatel, azokkal mind ott, tehát láthatják, hogy vagyok neki. Lehet én vagyok naiv, de ilyen esetben simán benne lenne a pakliban, hogy valamelyik rám ír és már bukott is, nem? Úgy értem, ha kavar valakivel, gondolom a nő féltékeny lenne rám vagy ilyesmi. Láthatják, hogy én vagyok a párja. Azt meg nem tudom róla elképzelni, hogy beeteti őket olyan dumával, hogy köztünk már megromlott a kapcsolat. Ennyire hülye nem lehet, nagyon okos és rafinált ember.
2018. márc. 29. 14:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők (és férfiak ofkorsz) akiket nem zavar, ha a flört/randipartner foglalt, úgy gondolják, nem az ő dolguk, küzdjön a lelkiismerettel a másik.
2018. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát ez az, ettől félek én is.
2018. márc. 29. 14:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbjet egyaltalan nem erdekli hogy vsn baratnoje...
2018. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!