Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az orosz férfiak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orosz férfiak tényleg ferfiasabbak?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam az orosz pasik masabbak mint a magyar pasik. Pl onellatobbak, ha nincs ennivaló feltataljak magukat. Nem a nore varnak , hogy majd a no keszit etelt. Hatarozottabbak. Megvedik a társukat. Nincs köztük nyamnyila.

2018. márc. 29. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Az orosz átlagmagasság férfiak között: 177,2 cm, a magyar: 177,3 cm. De azért nice try, most pedig vissza vodkát vedelni, te kis ruszofil
2018. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem a külsőről beszéltem, de igen, külsőre is ferfiasabbak mint hazánk ferfiai.
2018. márc. 29. 15:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Legalább annyira, mint a kubaiak.
2018. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Te fanatikusan rajongsz az oroszokért?? Már a 90edik kérdés ahol az orosz férfiak a téma.


De amúgy válaszolva a kérdésre, szerintem igaz amit irtál. Én ismerek orosz férfit

2018. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Egy orosz gamer férfinál nincs is férfiasabb!



(remélem értitek az iróniát)

2018. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jaj, hát a családunkba beházasodott egy orosz férfi. Tényleg magas, de cserébe egy giliszta és teán kívül nem tud mást főzni. Mondjuk nem tudom, mire gondolsz, hogy önellátó, hogy ő is el tud menni a boltba?

Egyébként az úriember nővérem férje és, amikor a gyerekére rászálltak az iskolába, akkor a nővérem ment be lerendezni egy csapat fiút, meg amikor a szomszédjuk átdobálta hozzájuk a szemetet, nővérem ment át beszélni velük, szóval azért csípőből cáfolom, amiket írtál, de biztos putyinisztánban csak igazi macsók élnek. :D

2018. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megint orosz hét van?


Szerintem nem nemzetiség függő, hogy ki milyen önellátó, stb.

2018. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja hát nem véletlenül van annyi orosz verekedős videó a youtube-on, ahol képesek a piroslámpánál is ökölharcig menni az autósok. Szóval igaz az, hogy nem nyámnyilák. Inkább állatok egyszer-kétszer ...illetve hát Oroszországban néha igazán kihívás tud lenni az élet, szóval szükség van a talpraesettségre is (tehát ez is igaz). Mondhatni náluk fokozottan érvényes az, hogy a jég hátán is megélnek. Én ismertem egy orosz párt, azok is tényleg mindig mindent le tudtak seftelni, csak az apjuk néha elgyepálta a feleséget, amikor túl sok vodkát ivott.
2018. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mamegint..........



Nem unod meg?

Bammeg. Hosszuhetvege, utazz mar ki....

2018. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Hát nem tudom,nem a legjóképűbbek az biztos.

(Oroszországban élő fiatal lány)

2018. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!