Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságból szerelem? Elcsépel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem? Elcsépelt, tudom.

Figyelt kérdés

Szóval a sráccal kb 0-24 beszélünk, esetenként becézget (baby, életem, cica), teljes mértékben megbízik bennem, mindent tudunk egymás életéről. Többször hangsúlyozta, hogy különleges, egyedi, pótolhatatlan személyiségnek tart. Külső "ideáljába" lényegében beleillek, kivéve az alakom.

Azt mondta, hogy nem vonzódik hozzám az alakom miatt. Szerintetek van esély arra, hogy egyszer eltekint ettől, vagy hagyjuk?



2018. márc. 29. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Fogyjál
2018. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha a testsúlyod miatt, akkor diétázz, sportolj! Istenem..
2018. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Az alakod. :D Lefogysz, terhes leszel és akkor az alakod újra probléma lesz. Szép a barátság, maradjon meg így a becézgetéseket meg tartsa meg a barátnőjének. Húzz egy vonalat mert a fejedre nő és majd jön a bele szerettem mit tegyek kérdések. Nem kell ez!
2018. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Találkoztatok már ti egyáltalán? 0-24 chat nem barátság, csak mondom.
2018. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem is a hármas válasz aggodalmai merültek fel. :D

Van rajtam felesleg, de ne extrémkövérre gondoljatok. Rendszeresen sportolok.

Másrészt rögtön az elején változni egy kapcsolatért... Nem biztos a legkiegyensúlyozottabb kapcsolatalap.

A kérdés inkább arra irányult, hogy fiúk mennyire tudnak eltekinteni ettől? Ha minden más passzol.

Nem minden reménydarabot keresek, hogy legyen rá esély, magam sem tudom mit szeretnék. De érdekel a válasz általánosan is.

2018. márc. 29. 23:06
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom ennél a srácnál hogy működik, de nálam nem lenne esélyed. Ha egyszer nem vonzódom hozzád, akkor nem is fogok, akármennyire is szeresselek, mint barátot.


38F

2018. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!