Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Röhejesen szánalmas vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Röhejesen szánalmas vagyok, képtelen vagyok bepasizni. Mindenki, de mindenki kapcsolatos lesz előbb-utóbb, csak én nem. Mi a rákot kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Válogatós vagyok.

És ezzel egyszerűen nem tudok mit kezdeni. Már ahhoz is mindennek klappolnia kell, hogy valakivel élőben is találkozzak, levelezzek. És akkor még általában ezután jön élőben a feketeleves, pl. hogy nem túl jó a randi.

A megfelelő pasik foglaltak, vagy pedig én nem kellek nekik; mert bár nem vagyok csúnya, de nem vagyok az a megfordulnak-utána-az-utcán külsejű cicababa sem.

Személyiségem szerintem, ezen kívül, hogy válogatós vagyok, okés, munkahelyemen is mindenkivel kijövök, bírnak, dolgozom, háztartást vezetek, nem vagyok elhízott, megvan a magamhoz való eszem is.

Ha meg mégis összejön valami, 1 hónapig sem tart; legalább ne tettem volna nyilvánossá. :[

Közben meg emészt a magány iszonyatosan... 26 éves létemre...


2018. márc. 29. 18:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Tetszik a stílusod:). /35F/
2018. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem. Tipikus önelégült üres nő a semmire.
2018. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem tom, de 26 evesen nem kene 35 eves pasi.


Kislany. Te sem vagy tokeletes. Legy elfogadobb kicsit, adj idot. Egy honap alatt meg sem ismered.

2018. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Te magad írtad le az okát. Nagyon válogatós vagy, de nincs benned semmi extra. Ha átlagos vagy, akkir nagyobb esélyed lenne átlagos férfiaknál.
2018. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%

Na ezzel ugyan így vagyok én is. Előbb utóbb eljön a mi időnk.

F35

2018. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Én is képtelen vagyok nőt találni magam mellé.:D

Bár én nem vagyok válogatós. Külsőre legalábbis.

2018. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Sírj a gyakorin, az mindenkinek bejön
2018. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

"Mindenki, de mindenki kapcsolatos lesz előbb-utóbb, csak én nem."


Mióta vagy egyedül? Én bő két éve.

2018. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Hát nekem már az egész olyan erőltetettnek tűnik.Ha jól értelmezem a bepasizni szót. Azt olyan 10en éves ti i fruskák szokták a barátnőjüket kísérgeti valaki tanítja csőrözni hát neki is kell valaki,hogy olyan menő legyen mint a barátnője.

26évesen igenis párt kellene keresni,nem csak egy pasit hanem a Társat(direkt nagy). A válogatósság alapvetően több mint jó. De nem mindegy mi alapján szelektálsz.

A gyks válaszolók szerint egy átlagos külsejű 26 éves lánynak sok udvarlója akad. Biztos látják rajtad,hogy komoly kapcsolatra vágysz? Szerintem(csak tipp) te is a tipikusan jó pasikat preferálod akik egy éjszakásra utaznak ,mert megtehetik.

Különben a rákba (és a gyász) szótól sok normális pasi menekűl...a szlenget tartsd akkora amikor már megvan a pasi.

2018. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%
Gáz vagy.
2018. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!