Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon vèkony csaj hàtràny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon vèkony csaj hàtràny a fèrfiaknàl?

Figyelt kérdés
Inkàbb a formàsabb csajt vàlasztjàk helyette?
2018. márc. 29. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Mivel vékony vagyok, nekem nagyon bejön.
2018. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
az a csontos vékony már már anorexiás, vagy sportosan vékony....van azért combja segge és egy kis formás melle is?
2018. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Van egy olyan érzésem, hogy igen. De az is lehet, hogy inkább a maradék önbizalmam kezd elszállni, és azért gondolkodok egyre hülyébben. :D
2018. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Egyéni ízlés kérdése. Ezek annyira hülye kérdések... Én nagyon sovány vagyok, mégis rengetegen bókoltak már/bókolnak és van egy férjem, akinek szintén nagyon tetszem. Ha összességében oké vagy, ez keveseket érdekel. A fordítottja már úgy veszem észre hogy gázabb - nem bántásként, de sokan nem szeretik, ha többet nyom a nő, mint ők maguk.
2018. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Voltam egy lagziban, a party service egy családi vállalkozás volt...a tulaj lánya nagyon durván vékony csaj. Ahogy haverom mondaná:férfiember keze nem talál örömöt benne. Lagzin felszolgálói ruhában nem is nézett ki jól. Tegnap láttam "civilben" alkatához stb volt felöltözve. Sokkal de sokkal szebb volt,valahol így tetszett is. Szóval alkathoz jó stìlus előny.
2018. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Számomra hátrány. Sőt, én inkább kifejezetten a teltebb nőkhöz vonzódok.
2018. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam tuti befutó lenne.
2018. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít nagyon vékonynak?


Volt barátnőm 170-175 volt és 45-48 kiló. Ez nem tudom hogy az-e, de nekem semmi bajom nem volt ezzel.

"egy átlagos férfi"

2018. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kimondottan előny. Akármilyen meglepő se a nagy mell és se a nagy fenék nem tetszik; nem vagyunk egyformák. Kicsi és formás mindkettőből, ami nálam a tökéletes és egyben arányos a vékony testalkathoz.

Arról pedig nincs emlékem, hogy egy telt, "formásabb" csaj tetszett volna, pedig a memóriám viszonylag jónak tartom :D


De ezekre, illetve hasonló kérdésekre szerintem ne keresd az egyértelmű választ, mert nincs olyan. Attól, mert én ezen a véleményen vagyok a következő kommentelő (feltéve ha lesz) lehet pont teljesen ellenkező véleményen lesz. Ebből igazából semmi következtetést nem lehet levonni, sőt igazából reális statisztikát sem lehet felállítani.

Akármilyen alakod is van lesz akinek tetszik és lesz akinek nem. Vitatkozni pedig felesleges melyik a szebb, jobb, stb, mert akármilyen véleményen is van az illető bármilyen testalkatról: tetszését nem fogja senki megváltoztatni

2018. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!