Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Plátói szerelem egyik barátjáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem egyik barátjával kapcsolatot kialakítani, szerintetek?

Figyelt kérdés

Leginkább csak látásból ismerem a "plátóit", de attól tartok külsőleg nem is illenénk össze, ismerve az előző barátnőit.

A barátja nemrég került a képbe, talán működhetne is, de nem tudom mennyire jó ötlet ez így...

Mit tanácsoltok? Voltatok hasonló helyzetben, mi lett a vége?


2018. márc. 29. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Látásból 'szerelmes' vagy valakibe és képes lennél összejönni a barátjával. Pf. Tini kategória...
2018. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Találkoztunk párszor, nem is az a lényeg... "plátóit szerelem" és ennyi, kicsit vonzódom a személyhez.

A barátról most derült ki, hogy ismeri a srácot, nem ezek alapján ismerkedtem össze vele direkt. Ha akármi alakulna köztünk, akkor közelebb kerülnék ahhoz a személyhez is, akit eddig kicsit tudatosan is tartottam távol.

2018. márc. 29. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!