Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora korkülönbség ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora korkülönbség ideális szerintetek? 12 év az más nagyon sok?

Figyelt kérdés
15 éves lenne a lány akinek tetszem, én pedig 26, nemsokára 27. :/ Nekem is tetszene, de ennek tudatában elutasítottam. Nem tudom sajnos komolyan venni, ráadásul még olyan fiatal, hogy lehet csak kíváncsi.

2018. márc. 30. 12:02
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Ha majd ő lesz 26 te meg 38 akkor akár lehet is belőle valami (bár még úgyis húzós) de most még nagyon sok. Nekem 18 évesen volt 15 éves barátnőm, és nagyon megbántam, sokat számított az a 3 év is, mert én már kinőttem addigra azokból a tini drámákból, amik neki akkor kezdődtek. Most vagyok 20, de szerintem már egy végzős gimis lánnyal nem jönnék össze, mert annyival érettebb emberek járnak egyetemre, hogy semmi szükségem újra a gimis drámákra.

Ezek fényében pedig mi lenne ha nem egy 18 éves, hanem 27 éves kezdene 15 évessel. Végső soron te tudod, de azért jól gondold át.

2018. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
44%

Kérdés, hogy milyen kapcsolatra vágytok. Ahogy az előző válaszoló is írta: az ebben az életkorban természetes "tinidrámák" valószínűleg megmérgeznének egy komolyabb kapcsolatot.

Viszont, ha Te "csak" egy hamvas, fiatal lány érintésére vágysz, Ő pedig megelégszik annyival, hogy egy nála jóval érettebb, mégis fiatal és kívánatos lány bevezeti a női testiség világába, akkor rövid távon mindkettőtök számára lehet ez egy csodálatos kaland.

19L(bi)

2018. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Milyen szép megfogalmazása ez a szexkapcsolatnak utolsó :D :P
2018. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Nekem volt egy baratnom o 25 volt en 15 voltam akkor

Sokkal tapasztaltabb volt nalam nyilvan

Viszont mondta hogy koromhoz kepest testileg is es lelkileg is sokkal erettebb vagyok mas korombelivel szemben:)

Ha kialakul koztetek szerelem akkor miert ne?

Nekem is sokkal jobban bejonnek nalam idosebb nok :3

2018. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, és meddig voltatok együtt? És jól működött?
2018. márc. 30. 12:27
 6/16 anonim ***** válasza:

12 év ebben a felállásban rengeteg.Ráadásul 15 éves még gyerek, el nem tudom képzelni mi tetszik benne,de a te döntöd el mit csinálsz. Az én véleményem az,hogy jól döntöttél mikor visszautasítottad,hiszen valóban éretlen, lehet nem is tudja mit csinál,lehet csak kíváncsi, lehet csak otthon nem fordítanak rá kellő figyelmet,ezért keresi egy felnőtt figyelmét,szeretét,és felnőtt fejjel megbánja a mostani, forrófejjel,átgondolatlanul,pillanatnyi indulatok hatása alatt csinált dolgait. De te látszólag annak ellenére,hogy az észérvekre hallgattál,megbántad hogy visszautasítottad. Mondanàm,hogy akkor próbáld meg vele mégis,de annyira gyerek még és annyira nem illik hozzád...Mindegy,végülis a kettőtök dolga,ne mások mondják meg mit kezdtek az életetekkel, gondold át jól mégegyszer és majd meglátod mire jutsz,bár a kérdésből egyértelmű,hogy mit akarsz,hiába az eszed mást mond.Én pl.észérvek ide vagy oda, nem kezdenék soha egy 15 évessel, egyszerűen pedofilnak érezném magam(1 éven múlik,hogy jogilag nem minősül pedofíliának).

28/N

2018. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én 17 voltam, a párom 28,jol működött, 2 évig voltam vele. Sajnos ő meghalt.

De általában ezek a kapcsolatok nem nagyon működnek... Bár ugye ez csak az adott 2 emberen múlik.

Te érzed hogy mit akarsz és hogy milyen a lány.

Nem a 12ev a gond, hanem hogy ő még nagyon fiatal.

N26

2018. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Már a kapcsolat halt meg, vagy szó szerint ő? :O Ha ő akkor nagyon sajnálom, ez rettenetes :/ Akkor is szörnyű ha ilyen régen volt.
2018. márc. 30. 13:09
 9/16 anonim ***** válasza:
Ő halt meg, igen. Nem volt könnyű időszak.
2018. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ahogy a #7-es is írta, itt nem a nagy korkülönbség a próbléma, hanem hogy nagyon fiatal a lány, szinte még gyerek. Tényleg egy gyerekkel akarsz kapcsolatot?


A másik, mit gondolnának erről a szülei? Nem hiszem, hogy túlságosan örülnének neki, ha a kislányuk egy 27 éves FÉRFIvel jönne össze. És a te szüleid? Barátaid? Most tegyük fel, lenne egy baráti összejövetel, ahova mindenki vinné a párját, esetleg feleségét/férjét, te is meg vagy hívva és a barátnőd is, el is vinnéd őt. Ha el is fogadják a 15 éves barátnődet, mihez kezdene ott közöttük? Miről beszélgetne a felnőtt(!!) barátaiddal, akik már valószínűleg a családalapítást tervezik/vagy már családosok? Szegénynek elég kellemetlen lenne a helyzet.


Gondolkozz el ezen egy kicsit. Hidd el, mindkettőtöknek(!!) jobb lesz, ha a saját korosztályodból választasz magadnak párt.


N

2018. márc. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!