Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha férfiként még a 160 centit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfiként még a 160 centit sem érem el akkor jobb is ha nem próbálkozom mert így senki sem fog elfogadni?

Figyelt kérdés
156 centivel még azok a nők sem fognak elfogadni akiket nem zavar ha egy férfi alacsony?

2018. márc. 30. 18:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
20%

Ahogy észrevettem, a legtöbb lánynak ehhez hasonló típusú pasija van.

[link]

Általában 180-185 cm magas, szálkás/vékony testalkat, szőrtelen test. Szóval itt lehet mondani bármit, de az esélyeid eléggé korlátozottak, sőt... az nem kifejezés.

Mert hiába kapod itt meg itt pár lánytól, hogy nem ezen múlik, blablabla, nyugodt szívvel elhiheted, hogy ők sem állnának le 156 cm magas férfival.

2018. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Labeo válasza:
76%

Hát véleményem szerint ne egy 190-es nőt keress magadnak! Mert ők nagy valószínűséggel nem fognak elfogadni.

De alacsonyabb nők körében szerintem semmi akadálya annak ha 156cm magas vagy.

Azt kell megértened, hogy a nők szeretnek magassarkút húzni, és azt nem mindenki tudja elfogadni, hogy ha felhúznak egy magassarkút, akkor a párjukhoz le kell hajolniuk egy csókért...

2018. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
6%
Bocs. De a156 noben is gaz.
2018. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
3%
Ne haragudj, de 156 centivel biztosan nem lesz sohasem barátnőd. És ezt nem feltételezésként hanem kész tényként írom. Ahogy előttem is írták, 156 még csajban is elég probléma, hacsak nem valami Shakira alkatú csajról van szó. Bár nekem egy 156 centis csaj tökéletes lenne a 170 centimhez, de még náluk sem lenne esélyem, mivel bőven van választási lehetőségük a 170 és 175 közöttiekből. Akkor ebből kitalálhatod, hogy mennyi esélyed van. Egy nagy NULLA. A helyedben inkább azt deríteném ki, hogy mi a fenéért lettem ilyen törpe, ugyanis genetika ide vagy oda 100%, hogy valami hormonális rendellenességet van. A saját egészséget érdekében menj el egy endokrinológiai szakrendelésre!
2018. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
Én nem jelenteném ki, hogy nem lesz sosem barátnőd. Nyilván kicsit nehezebb lesz találnod valakit, de én láttam már ilyen alacsony férfit a barátnőjével sétálgatni és nem volt sem gazdag sem híres. Szóval ebből kiidulva te is találhatsz magadnak egy barátnőt, aki elfogad téged így, ahogy vagy.
2018. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Csak az marad h legyél vmiben extrém jó. Magabiztos laza, és álljad a lepattintásokat, és egyszer csak vki majd vágyni fog a közelségedre.Sokszor a rinya jobban elriasztja a nőket mint az h alacsony vagy. Vannak nők akiknek nem ez a fontos hanem pl h ne legyen suttyó, vagy érzéketlen, azok egy aranyos kedves sráccal ellennénk, csak keresgessél,n idő kérdése.
2018. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sok esélyed,de nem is lehetetlen hogy talàlj valakit.Egyébként nőben egyáltalán nem gáz a 156 cm,nem is értem hol élnek egyesek..
2018. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
Van ismerősöm, kb.ugyanekkora srác, gyönyörű, okos barátnője van évek óta. A srác elég magabiztos, érzékeny, jófej, és céltudatosan követi amben hisz. Eszembe nrm jutna róla hogy bármi kétsége lenne magában.
2018. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%

Célirányosan alacsony nőket keresnék a helyedben. Nem tudom, hogy lehet ezt... Ezeken a modern társkeresőkön mindenfélét be lehet ma már állítani. Hány km eltérés fér bele a kiszemeltnél... Hány kg max... Hány cm minimum...


Gondolom be lehet neked állítani, hogy max 155 centis lányokat keresel. És ta-daaa. Szerintem ez nem a világ vége, kérdező. :)

2018. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
60%

Egyik ismerősöm 158cm magas metál mániás srác volt kb 30 éves. Sokáig voltunk szexkapcsolatban az én 173 centimmel s mindig sírt nincs barátnője mert a magas lányok mint én is viszont hosszabb távon rombolták volna az önbizalmát szerinte s még a zenei ízlése is közbeszólt s sokakat riasztott. Viszont a megjelenése normális volt, jó humorra, kommunikatív s érdeklődő.

Rengeteg randija volt, s el csajozgatott de hosszú távon sajnos nem igazán volt szerencséje. De nem adta fel s nem lett depressziós emiatt, maradt életvidám s már 2 éve van egy kedves mosolygós 174 centis rocker barátnője. :) Szóval hajrá, a magasságon nem igazán tudsz változtatni de ha a többi külsőleg, belsőleg rendben van nem szabad feladni.:)

2018. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!