Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsal a barátom? Ha szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a barátom? Ha szexelni akarok ő soha nem akar. Késő jár haza. Nem is áll fel neki rám. Ha csókolózni akarok ad egy puszit és megy tv-t nézni.

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 06:25
 1/10 A kérdező kommentje:
25 éves. Én 24.
2018. márc. 31. 06:25
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltetlen. Csak impotens.

Vagy kihult a kapcsolat.

2018. márc. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De későn is jár haza ha megkérdezem hol volt azt mondja a barataival volt neha azt mondja a szüleinél volt. Én nem hiszem el mert eddig csak hétvégén járt el a baratokkal és a szüleihez is csak hetvegen jart
2018. márc. 31. 06:37
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Valszeg pasival lép félre.
2018. márc. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, 24 évesen simán beleférne 2 nő is egy napba, de ha meg ennyire kerül, nem értem, miért nem lép ki ebből a kapcsolatból.

Fél órája olvastam egy esetet, hogy a srác meleg volt - de annak azért voltak jelei,, csak a lány nem nagyon akarta észrevenni.

Eddig rendben voltatok? Szex, őszinteség, ilyesmik?

2018. márc. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt már nem az a kérdés, hogy megcsal, vagy nem... Meg tudjátok ezeket beszélni, hogy újra normális legyen, vagy nem? Ha nem, akkor feleslegesen kínzod magadat, szerintem.


"Rövid távon" lehet fájdalmas a szakítás, de tényleg jobb egy olyan kapcsolatban lenni ahol bizonytalan és boldogtalan vagy hosszú távon? :(

2018. márc. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem csókol=nem szeret!
2018. márc. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Itt már nagy a baj. 25 évesen, a szeretővel csinál pár menetet, még otthon is simán megy 2-4 menet. Valami más gond lehet.
2018. márc. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mióta tart? Beszéltél vele erről? Ne titkold el, mert a probléma kiderül csak nagyobbat robban ha nem most beszélitek ezt meg.
2018. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
1-2 hónapja. Probaltam vele beszelni de nem lehet nem akar errol beszelni
2018. márc. 31. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!