Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a srácot aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a srácot aki tetszik nekem, hogy csókoljon meg?

Figyelt kérdés

Találkozni tuti fogunk még, ha minden jól megy, akkor csak ketten is fogunk inni (remélem) és tudja, hogy szűz vagyok, szóval leketetni nem fog. Viszont ha egy csók nem csattanna el akkor én elég szomorú lennék..

Kezdeményeznék én, de nagyon szégyenlős vagyok és félek, hogy vissza utasítana vagy hasonlók és gáz lenne a további időben.


L


(Negatív, bunkó, trollkodó, kárörvendő emberek légy szives hagyjatok,és gőrgessetek tovább, mert én nornális válaszokat szeretnék)



2018. márc. 31. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
"szűz vagyok, szóval lefektetni nem fog" - kérdem én, akkor mit keres a kérdés a szexualitás témakörben? Inkább tini párkapcsolat
2018. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Nezz melyen a szemebe 4-5 masodpercig.
2018. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
75%
1. Mindenki azt szeretne 2. Nem baj ha egy lány kezdeményez az is lehet, hogy ugyanarra gondol, mint te
2018. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
58%

Nézd. Az a gond, hogy a zárkózott lányokkal szemben eleve ultra nehéz kezdeményezni (mármint számomra biztosan, hiszen én is zárkózott vagyok :D). Én max akkor mernék kezdeményezni, ha végig fölrtölgetné az egész iszogatást. Viszont azt hiszem a flört legalább annyira nem opció esetedben, mint az öncélúan kezdeményezett csók.


Esetleg azt tudom javasolni, hogy légy végig közvetlen és természetes. Az elköszönést meg húzd el amennyire tudod és lehetőleg vele szemben pozícionáld magad, 3 lépésnél ne messzebb. :D

2018. márc. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Imádnám az ilyen lányokat! F.
2018. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

A #4. megadta a választ.

Csókold meg te, attól fogva mindig megkapod tőle.

Az első csók szerintem nagyobb bátorságot kiván, mint az első szex, és talán nagyobb élmény is, de legalább akkora. Máig emlékszem rá, olyan volt, mint a villámcsapás, megtántorodtam tőle. :)

2018. ápr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Elég ha azzal kezded hogy megfogod a kezét, átkarolod, megöleled, ezek után lehet kezdeményezni fogja a csókot.
2018. ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ne piázgass kettesben valakivel, ha nem akarod, hogy megdugjon... Ez csak szimpla jó tanács.
2018. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!