Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem visz el a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem visz el a pasim soha sehova? Inkább mással szórakozik

Figyelt kérdés

Állandoan csak a haverjával megy el, engem mindig itthon hagy, és amikor mondom neki menjünk vhova ő nem akar.

El megy egy hétre szerbekhez vadvizi evezésre, de engem nem visz. Nem is akarja hogy menjek szerintem.

Mindig csak ígérget mindent, másfél éve ígéri hogy elvisz nyaralni külföldre, azóta se mentünk. Akárhányszor megyek hozzá mindig csak a házbana maradunk.

És engem visz mindig hozzájuk, ő sosincs nálunk.

Hiába mondogatom neki hogy menjünk vhova, most is lelépett és én megint egyedül vagyok itthon.

Első hónapban még minden héten elmentünk vhova aztán meg sehova..

Szerintetek ez normális?

Nem kérem hogy pénzt költsön rám, akár egy kis kirándulás a közelben is megteszi. Kocsija van az nem akadály. Nem sajnálja a pénzt, nem is hagyja hogy fizessek, de mégsem értem őt. Mire vagyok jó akkor? csak úgy vagyok?

Azt várja el hogy ő a haverjával elmegy szórakozni én meg itthon megvárom mindig?

21L (barátom25)



2018. ápr. 1. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd a címed, megyek és megvigasztallak! ;)
2018. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bence_ ***** válasza:
52%
Vidd el te őt, lefoglalod és elmentek.
2018. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel a kapcsolattal valami alapvető gond van.
2018. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szexuális segédeszköz vagy, semmi több.

Ébresztő!!!!

Hülyének néz.

2018. ápr. 2. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
épp ezaz hogy még ahhoz sincs kedve néha...
2018. ápr. 2. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:
jaaa, akkor lehet megcsal..........itt valami tré van.
2018. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!