Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért próbál érzelmileg zsarolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbál érzelmileg zsarolni?

Figyelt kérdés
Beszélek egy fiúval. Egyszer azt érzem, hogy nagyon érdeklem, míg máskor nem. Sokszor bókol nekem, de van amikor nem is nagyon ír, ez inkább hétvégén jellemző. Viszont ha én nem írok neki, akkor írja hogy ne haragudjak, és hogy emiatt szomorú.
2018. ápr. 1. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá. Lehet csak simán elfoglalt olyankor. Ha pedig megkérdezed lehet kielégítő választ fog adni. Bár én ezt még nem nevezném zsarolásnak.
2018. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos elfoglalt, csak van olyan amikor a Facebookra fellépek szinte egyből kijelentkezik. Meg elég sokszor látom hogy fent van, elérhető állapotban. Akinek dolga van nem a Facebookon ül.
2018. ápr. 1. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Elnyújtott, közhelyes, unalmas, szürke.

Facebook l'amour a Nagykönyv szerint.

2018. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne a face határozza meg a dolgokat ez az első szabály!


Személyesen beszéljetek ne facen!

Lehet úgy érzi nem tud jó témával előrukkoni ezért nem ír.

2018. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4-eshez hozzá fűzném azt, hogy vagy csak egyszavas válaszokat adsz neki, ami egy idő után unalmassá válik és lehet már unja, hogy folyamatosan ő kérdezz te meg csak írsz rá valamit röviden.
2018. ápr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Épp az hogy én kérdezek tőle nagyon sokszor.
2018. ápr. 2. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!