Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha azért keresek női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha azért keresek női lakótársat pesti albérletbe, hogy majd vele összejöjjek?

Figyelt kérdés

Hamarosan Budapestre tervezek költözni karrierépítés miatt, és habár megtehetném, hogy egymagam fenntartsak egy egész lakást, de mégiscsak anyagilag kifizetődőbb lenne közösen lakni valakivel - az albérletet nagyon kidobott pénznek tartom: olyasvalamiért fizet az ember, ami soha nem lesz az övé. Ezt a fajta pénzszórást próbálnám minimalizálni azzal, ha valakivel közösen bérelnék. Viszont akárhogy is gondolkodom, az egyetlen ember, akivel hajlandó lennék közösen lakni, az egy olyan nő, akivel több is van köztünk.


Már jó régóta nincs barátnőm és nem is vagyok az a típus, aki egyhamar bárhol talál magának egyet, mert elég különc vagyok, zárkózott, és nagyon válogatós. Viszont jó lenne valahogy most már így két legyet egy csapásra megoldani. Így lakótárskeresés ürügyéből próbálnék szerezni magam mellé valakit, akire aztán majd lecsapnék, ha tudok - és időközben kiderül, hogy egy hullámhosszon vagyunk-e.


Mi erről a véleményetek, hogyan kellene megközelítenem ezt az egészet?



2018. ápr. 1. 22:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz így, ahogy felvázoltad.
2018. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem egy kicsit....hogy is irjam, rafinalt/nyomorult...ki kell hasznalni a kiskapukat valo igaz, mai vilagban stb stb....csak olyan, tarskeresos olyan homogen a dolog. De szived joga.
2018. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

1) elég kevés nő akar egy férfivel lakni

2) kb 123271873239x nagyobb esélye van annak, hogy majd hallgathatod, amint a pasijával dug a szomszéd szobában, mint annak, hogy ezt veled fogja tenni

2018. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen férfi, akin ezt éreztem, mikor albérletet kerestem, hogy egyben a feleségét is keresi. Érdekes módon másik esetben pont azért utasított el lakótársként egy férfi, mert túlságosan tetszettem neki, és félt, hogy ez galibát okozhat az együttélésben. Vigyázz vele, mert ha esetleg a nő nem így gondolkodna rólad, akkor elég kellemetlen szituációkat és csalódásokat szülhet a dolog. Mellesleg hogyan puhatolnád ki, hogy az illető hölgy foglalt-e? Rákérdezel mielőtt beköltözne? Nagyon gyanús kérdés lenne, és szerintem egy nőnek sem imponál a tudat, hogy ő nem csak albérletbe jött, hanem háztűznézőbe is, szóval legyél nagyon óvatos.
2018. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
gáz
2018. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gáz, és egyáltalán nem praktikus. Sok helyen határozott idejű, pl egy éves szerződést kötnek a főbérlők, és ha 1 hónap alatt elszúrod, vagy kiderül, hogy nem illetek össze, akkor gáz van. Egy közös albérletben egy csomó olyan költség felmerül, ami nem mindig egyértelmű, és emiatt könnyen vita lehet. Ha idegenként költöztök össze, a lánynak valószínűleg nem lesznek veled hasonló tervei. Az első viták után jó, ha van hova menekülni a feleknek amíg lehiggadnak, és egy közös lakásban ez nehezen megoldható. Egy párkapcsolatban megvannak a szintek, amiket nem jó kikerülni. Amikor otthon készülsz a randira, mert a legjobb arcodat akarod mutatni, aztán a bizalom épülésével egyre inkább beengeded az életedbe. Persze vannak kivételek, de általában nem jó azonnal a koszos melegítő/kinyúlt póló és otthoni pirítós vacsora szintre ugrani, mert később nagyon tudnak hiányozni az elmaradt dolgok.


Sok okot tudnék még felsorolni, amiért nem tartom ezt jó ötletnek. Egy pár összeköltözésének szerintem egy megfontolt közös döntésnek kellene lenni, nem pedig "ha már együtt lakunk, bepróbálkozok" döntésnek, mert így mindkét fél csúnyán megütheti magát.

2018. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
24%
Még mindig jobb vagy mint aki 500 forint/hó hirdetéseket tesz fel és csak egyetemista lányok jelentkezését fogadja el.
2018. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Azzal semmi gáz,ha nem egyedül akarsz szórakozni egy garzonnal bruttó 90-100 rongyért,azt viszont annak tartom,hogy csaj lakótársat akarsz azért,hogy legyen barátnő jelölt.


Ha válogatós vagy és egy ideje nem volt senkid úgy,hogy te azt szeretnéd-tehát nem azért nincs,mert a karrieredre,tanulmányaidra,stb. koncentráltál,vagy másra-,a kutya nálad van elásva.Valószínűleg olyan nőknél kezdődik a léc,aki bármikor röhögve kapna nálad különbet.Ha nem vagy csúnya,"csak" zárkózott és különc,simán kifoghatsz neten normális(abb) csajt.Ha még csúnya is vagy,de minimum átlagos csaj kell,akkor tessék várni,amíg karriered csúcsára jutsz és kilóra azt vehetsz meg,akit akarsz.Valamit valamiért.


Ha csaj lennél és direkte pasival akarnál összeköltözni ilyen céllal,ugyanígy gondolnám.

2018. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez eléggé szánalmas.


Akkor térjünk a lényegre! Nyomi vagy külsőre és belsőre is. Próbáltad de sehogy nem akar veled összejönni egy lány sem. Ezért most trükkel akarsz egyet becserkészni. Nem fog menni...

2018. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
8-as, mindkét általad említett indok hozzájárult ahhoz, hogy jó ideje nincs barátnőm. Egyáltalán nem vagyok csúnya, sőt, szeretnek engem a nők, csak mivel különc vagyok és zárkózott és válogatós, egyszerűen nem igazán szoktam odamenni hozzájuk (inkább ők hozzám), és nem azért, mert félek, hanem mert nekem sok együtt töltött idő kell ahhoz, hogy igazán megnyíljak valakinek, de annyi időt meg nem töltök el általában nőkkel, mivel különc vagyok...
2018. ápr. 1. 23:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!