Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják az emberek azt, hogy van igazság?

Figyelt kérdés
Sokszor találok itt az oldalon olyan kommenteket - főleg a megcsalásos kérdéseknél - hogy majd az élet vissza adja neki, meg karma így-úgy...én még sose láttam olyat, hogy a "szemét" ember bármi büntetésféleséget kapott volna az élettől, sőt konzekvensen azt látom az élet minden területén, hogy ilyen nincs. Aki elveszi, amit akar, az jól jár, aki szenved emiatt az meg szenved és kész, kutyát se érdekli. Szóval, aki azt gondolja, hogy van igazság az életben, mivel tudja ezt alátámasztani? Én örülnék ha lenne amúgy, és csak engem került volna el eddig.
2018. ápr. 2. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Nincs igazsag. Nyugtatgatas, “hagyd ra, majd az elet a betonba nyomja a fejet” stb.

Ritka mikor a vetkes megszopja a fszt. De altalaban nem fog a dolog a precedensen, mert nem ugy foglya fel, elmegy mellette nevetve, rohogve.

Szoval....jah....ez van.

2018. ápr. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
60%
Mert az emberek legtöbbje gyenge a bosszúhoz, ezért így nyugtatgatja magát.
2018. ápr. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igen igen......mindenki ezt mondja.,..


nem kell megbosszulni, ne légy olyan mint ő, ne légy paraszt, csak ne foglalkozz vele, nézz át rajta meg hasonló marhaságok.....


99%-ban én is mindig azt tapasztaltam 32 év alatt, hogy soha egyik szar--házi és köcsög ribi sem kapott vissza semmi rosszat abból amit nekem tett vagy nekem okozott. éltek vidáman és soha semmi rossz nem történt velük....

2018. ápr. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem másokat figyelek hanem magamat.

Az én életemben sok rossz dolog volt de mind után jó jött.

Pl.kirúgtak a munkahelyemről 3 hónapig nagyon nehéz volt de aztán egy időben három munkahely közül választhattam.

Vagy megint munka...lejárt a szerződésem megígérték, hogy visszavesznek de hát volt valakinek a valakije akit a helyemre tettek.Jött másfél év kínlódás egy rossz munkahelyen.Egyszer csak hívtak, hogy azt a valkit azonnali hatállyal kirúgták mert iszonyt bbaromságot csinált így másnap visszavettek engem azóta is ott dolgozom.

De volt szerelemmel is ilyen, sokkal jobbat kaptam mint aki miatt szenvedtem.

Szóval én úgy érzem, hogy mindig kárpótolva vagyok valahogy.

2018. ápr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs igazság az életben semmilyen téren. A vallások is azzal nyugtatják az embereket, hogy a halál után majd elnyerik a jutalmukat vagy a büntetésüket, mert mindig tudták az emberek, hogy az életben nem számíthatnak erre.
2018. ápr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezzel vígasztalják magukat. Pedignincs igazság, nincs karma... már ha nem teszünk érte mi...
2018. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Néha vagy bizonyos mértékben visszajönnek a dolgok. Lehet, hogy más megbosszul valamit. Egy eklatáns példa, hogy van egy nép, amelyet több ezer éve gyűlölnek az egész Földön, néha üldözik őket (több mint 100-szor üldözték ki őket valahonnan), kitiltották már őket Spanyolból, Angliából, Franciaországból, Németországból, stb. Szegények nem is túl szépek, nincs lelki világuk sem, alantas a kultúrájuk. Most épp egy arab nép földjét rabolták el és telepedtek le ott, mindennap terrorizálják, rabolják őket tovább. De azért néha-néha visszakapnak ebből valamit. Bár 100-szor annyi bűnt követnek ők el. Aki hisz az igazságban, az nagyon naiv. Meg sem lehetne mondani, mi az, az emberek 99%-ának fogalma sincs arról, melyik helyzetben mi lehet az igazság, úgyhogy nem is ennek megfelelően cselekszik. (Az adott példával élve, a legtöbben erősen filosz*miták, sőt, azt sem tudják, ez egy nép vagy vallás, nemhogy azt, miket tesznek.)
2018. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért az én exem pl szépen beesett két szék közül a pad alá.
2018. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt te nem látod, hogy a másikkal mi történik. Én ismerek olyan embert, milliomost, aki rossz ember, többek életét megkeserítette. Most már öreg, és a családja akiket terrorizált egész életében,feléje se néz. Mivel van pénze, vannak emberek az életében pénzért, de ennyi. Én nem lennék a helyében és nem kívánom azt sem hogy veszítse el a pénzét. Szerintem épp elég büntetés neki az, hogy ő-ő. Ha érted, mit akarok mondani.


Más. Volt albérlőim megloptak, hatalmas számlákat csináltak,alig bírtam kirakni őket. (kisgyerekkel ráadásul, még én sajnáltam őket) Még utána is jöttek levelek hozzám a nevükre hogy mindenhova tartoznak. Undorító hazug módon viselkedtek. Az ő életüket sem élném. Nem keresnek rosszul, de gondolom sosem lehet nyugalmuk, annyi a tartozásuk és gondolom mindenhonnan így mennek el. Nekem ez a pokol, nekik ez az életük.

2018. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én nem hiszek ebben, bár lehet, hogy megvigasztalna ideig-óráig.
2018. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!