Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha parom folyamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha parom folyamat csal?

Figyelt kérdés

1ev 2honap utan kiderult minden honapban irt mas nokre, es talalkozni akart veluk van aki vissza irt neki es beszeltek hol mikor talalkoznakmit fognak csinalni szexualisan..

Semmibe nem nezett hazudott 1evig, munka helyen kiderult van egy no ismerosok lettek titkolta aztis bar nemtudom miert, mert azt mondta ott csak ferfiak dolgoznak. Aztan lebuktattam ot es hazudott es meg en lettem a rossz h nemnezek el neki dolgokat, megigerte talalkozunk kiis mentem vartam ra es lese jott atvert kikapcsolta telefonjat.. Este lejott nem mentem ki, irogatott h sajnalja bocsassak meg, lemondta a kozos hazunkat is ahova koltoztunk volna fel eve vartunk ra h mehessunk most mentunk volna oda lakni ho vegen,es lemondta.. Persze h nezett mas noket ugyanugy facen keresobe de hazudott h azt nem o nezte.. Mai napig irogat h sajnalja de azota lese jott utanam 1x sem.. Mit tegyek most? Faj az 1ev utan .


2018. ápr. 2. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
MI VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN?!
2018. ápr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Küld el a jó fenébe és többet szóba se állj vele. Ez nem kérdés.
2018. ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el és keress mást. Nem érdemes időt pazarolnod rá.
2018. ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez kérdés ott már nagy baj van..
2018. ápr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az a baj h nehezen tudom elengedni,de tudom h nemfog valtozni telefonjaban is talaltam lementett szoke hajus no kepeket..

Es meg en kertem h jojjon le de atvert vele. Folyamat konyorog es hazudik..

2018. ápr. 2. 09:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha engedsz a könyörgésének, csak magadnak okozol még több fájdalmat. Ha ki is békültök, nem lesz hosszútávú, hiszen folyamatosan kifejezi, hogy semmibe vesz téged, vagy csak jó vagy egy biztos pontnak. Ismerkedik, hazudozik, megcsal, és még téged hibáztat. Szerintem nem fogsz már benne bízni, anélkül meg mi értelme van?!
2018. ápr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kifogás már megvan hogy nehezen tudod elegedni. Mert nem is akarod. Akkor szenvedj.
2018. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Mi az, hogy folyamat csal és könyörög? A folyamat egy főnév, ebből képezzük a folyamatos melléknevet, amelyből a folyamatosan határozószó jön.

Annyira gáz, ha valaki nyelvileg ilyen igénytelen. Amúgy meg dobd ki, ezen mi a kérdés?

2018. ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk....dobd ki.
2018. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!