Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele menjek ebbe vagy ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele menjek ebbe vagy ezzel tönkre teszem a barátságot?

Figyelt kérdés

Igen talán a külsőm miatt mert nagyon kis félénk pasi vagyok de 31 évesen még szűz vagyok.

Van egy nagyon csinos barátnőm akivel nagyon sokat beszélgetek ő nem akar engem úgy mint pasi de most szingli azt mondta hogy nem lehet igaz hogy még 31 évesen is szűz vagyok ezért ha gondolom segít nekem egyszer lefekszik velem, beavat dolgokba. De csak azzal a feltétellel ha utána nem akarok majd többet tőle és csak ez az egy együttlét lesz


2018. ápr. 2. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát, legalább a barátod veszi el a szűzességed. Ha tudsz racionális maradni akkor menj bele nyugodt szívvel, de ehhez önismeret kell. A félénkségeddel meg kezdj valamit, mert oké a tűzkeresztségen átesel, de nem árt ha nem az lesz életed utolsó dugása.
2018. ápr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék mert egy, én megalázónak érzem ezt a "nem tetszel de azért lefekszem, mert sajnállak" hozzáállást, másrészt meg 1 csaj véleméye ne legyen ilyen nagy, meg lehet, hogy aztán ő se vaami hűdejóaz ágyban.


Persze ha jó csaj 1szer ingyen dugásnak lehet...

2018. ápr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elöttem lévők jól szólnak. Az számít,hogy számodra mi a szex és te hogy vagy vele.

Személy szerint nekem nem megy érzelmek nélkül,hisz akkor olyan lenne,mintha tárgyként kezelném. De ha te képes vagy komolyabb érzelmek nélkül erre és számodra a szűzességed elvesztése ennyire fonyos,akkor vágj bele. Te kell tudd/érezd mit szeretnél.

2018. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"nagyon kis félénk pasi vagyok" Ah, egy férfi hogy írhat ilyet magáról? A kérdésre válaszolva, ha tetszik neked a nő, és tudod, hogy nem fogsz belehabarodni, és helyén tudod kezelni a dolgokat, akkor szerintem belemehetsz.
2018. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne menj bele. Bele fogsz szeretni és nagyon kellemetlen lesz. :/
2018. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. Miért szeretnék bele? Tényleg esélyes?
2018. ápr. 2. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!