Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lepjek le vagy mit csinaljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lepjek le vagy mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A párommal/élettársammal 16 éve vagyok együtt..

Van 3 gyerekünk, a legidősebb 16 éves lesz,A középső 13, az utolsó 11,és már egy ideje van munkahelyem,délutános/északás/délelötös szoktam lenni,és olyan szinten féltékeny,hogy egyszer eljőtt a munkahelyemre,meg ki lesett,hogy én kivel vagyok.. azt hiszi hogy megcsalom de soha nem csalltam meg és nem ia fogom.. nem beszelék egy férfivel sem mert nagyon féltekeny halálian !!! Mit tegyek?????


2018. ápr. 5. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened, képes vagy-e egy ilyen féltékeny, bizalmatlan alakkal együtt élni. Én becsülöm magam, úgyhogy nem tudnék és nem is akarnék, elfogadhatatlannak tartom a féltékenykedést, de nem mindenki gondolkozik így.
2018. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!