Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

22 évesen nemrég kezdtem el dolgozni egy írországi munkahelyen. Van ott elég sok lengyel és megakadt már első nap rajta a szemem. Nagyjából velem egykorú lehet . Minden nap elég rendesen megbámul mikor feléjük járok ( ő soron van én raktárban) viszont nem értem miért . Az újdonság ereje amit egy új munkatárs okozhat szerintem 3 hét alatt bőven el kell hogy múljon. Ha tudnék lengyelül vagy perfekt angolul már odamentem volna hozzá beszélni de így csak értelmetlen hablaty és mutogatás na meg magam lejáratása lenne az egész. Mondjuk egy hete eléggé elment a kedvem tőle mikor megláttam hogy megvan gyűrűzve (eléggé kerültem is) bár attól hogy a gyűrűs ujján van nem biztos hogy azt jelenti foglalt. Ti mire véltek egy ilyen esetet?


2018. ápr. 5. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha magyarul sem vagy képes az elején elkezdeni, amit mondani akarsz, akkor angolul hogy menne?
2018. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyival azért kiegészíteném hogy én férfi ő pedig értelemszerűen nő
2018. ápr. 5. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!