Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlenül nem küldtem el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül nem küldtem el egy nagyon fontos levelet a kiszemeltemnek. Ennek fatális következményei lettek, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy férfiba, de menthetetlenül. Ő lett a "kiszemeltem".

Megmondtam a kiszemeltemnek, hogy tetszik. Azt mondta, most nem tud igent mondani, hogy én is neki. De nem is akar elutasítani. Azt mondta, tekintsük úgy, mintha nem mondtam volna semmit, és majd meglátjuk, hogy alakul. Azt mondta, vette az információt, és majd lép valamit, csak hadd ne azonnal...

Pár nappal később randira hívott. 1 héttel a vallomásom után már a randin ültünk.

Én iszonyatosan élveztem a randit, de tény, hogy nem ez volt a randik netovábbja. Sajnos aznap több dolog is közbejött nekem, ezért nem maradt időm kicsinosítani magam, sem pedig agyilag, lelkileg rákészülni. Kissé zaklatottan, túlontúl hétköznapian érkeztem. Ott meg, mivel tetszett, zavarban voltam, és ilyenkor igencsak "megbénulok". Ráadásul komplexusom volt amiatt, hogy ő olyan elegánsan, illatosan érkezett, én meg közel sem voltam olyan szép, mint amilyen lehetnék. Láttam, hogy ő rákészült, komolyan gondolta, ami boldogsággal töltött el, és én a hülye külső körülmények miatt nem. Ez csalódást okozott, és ez rágott belülről, elszomorított a randi alatt. Szóval 1001 dolog kavargott bennem, ezért alakult úgy, hogy nem ez volt a randik randija. :/

2 héttel a vallomásom után még nem voltunk túl a 2. randin.

Szóval megkérdeztem, hogy találkozunk-e még. Megírtam, hogy én nagyon élveztem a randit, és örülnék, ha még adna magunknak esélyt. Leírtam neki mindent, hogy mi történt velem a randi napján. Hogy tudom, nem volt egy csúcs randi, de lehetne jobb is, csak nekem közbejött sok minden. Leírtam, hogy sajnos nem voltam a toppon aznap. De hogy az egy balszerencsés nap volt, és ne ítéljen az alapján. Leírtam, hogy láttam, hogy ő komolyan gondolta, és úgy tűnhetett neki, mintha én nem is törődtem volna a randival, de ez nincs így. Kértem, találkozzunk még egyszer, és meglátja, nem olyan leszek, mint először. Nem jött válasz.

Eltelt néhány hét, és egy másik nővel mutatkozott. Úgy éreztem, kés forog a szívemben. Fájt őt másvalakivel látni, és fájt a jelleme is. Nem értettem, hogy ismerhettem ennyire félre, hogy tehetett velem ilyet. Hogy viselkedhet így, ennyire tiszteletlenül.

Haza rohantam, és írni készültem neki. De előtte visszakerestem, amit korábban írtam, csak hogy frissebb emlékkel tudjam, mit hagyott válasz nélkül. És akkor... Akkor láttam, hogy azt a levelet sosem küldtem el! Hogy akkor és ott mit éreztem, szavakba sem tudom önteni. Lefejeltem az asztalt. Olyan csalódott voltam, hogy az nem igaz. Ha nem vagyok ilyen mulya, és ellenőrzöm, hogy biztosan elküldtem-e az emailt, akkor nem hittem volna, hogy válaszra sem méltat, nem viselkedtem volna hűvösen, és nem kezdett volna másik nővel, legalábbis nem így. Ha ellenőriztem volna, hogy biztosan elment-e az email, akkor válaszolt volna, és biztos, hogy lett volna második randi. És akkor mostanra talán már össze is jöttünk volna. Olyan zaklatott, dühös és csalódott voltam, nem tudtam tenni ellen, sírtam. Ha tudná... Ha tudta volna... Mivel válaszra sem méltatta az üzenetet, mikor találkoztunk, tök hűvös voltam vele, mert azt hittem, úgy akar csinálni, mintha nem is írtam volna.

És akkor felhívtam. Még ott volt a társaságban, ahonnan én elrohatnam, hogy ne kelljen az új barátnőjével látnom. Hallottam, hogy kimegy a helyiségből telefonálni. Elmondtam neki, hogy írtam neki, és csak most vettem észre, hogy nem küldtem el. Kérdezte, mit írtam, és mikor? Mondtam, 1 héttel a randink után, és azt, hogy... És nem tudtam elmondani, mert már így is éreztem, hogy rám tör a sírás a helyzet igazságtalanságától. Meg amúgy is, minek mondjam? Ugyan mi változik? Nem fogja ejteni az új lányt, csak mert az előző nem küldött el egy levelet. De azt hiszem, kitalálta magától is. Mondta, hogy úgy érezte, nem is igazán akartam a randit, és után azt látta rajtam, megbántam az egészet, megbántam, hogy akartam tőle valamit. Ekkor már tényleg elsírtam magam, és mondtam, hogy téved, nem bántam meg semmit, és nagyon akartam a randit, csak közbejöttek dolgok, és rosszul sikerült az a találkozó. Kérdezte, hogy ezt miért nem mondtam el, miért néztem levegőnek. Mondtam, hogy az egész amiatt van, hogy leírtam, de nem küldtem el véletlenül.

Mondta, hogy sajnálja, ez drága tanulópénz. Nem mondta, hogy de sajnos ennyi volt, mert már van valakije, azt sem mondta, hogy még lehet valami. Csak elköszönt, és letette.

És én iszonyatosan bőgtem. És alig tudtam elviselni a gondolatot, hogy ott van azzal a másik nővel. Olyan igazságtalannak éreztem az egészet, csak püföltem a párnámat. :) Nagyon kiborultam, nehéz volt megemészteni.

Ez pár napja volt. Szerintetek most mi legyen?


2018. ápr. 5. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Az élet megy tovább, úgy szép, ha zajlik. Lesz más, kitartás!
2018. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem véletlen az sem, hogy nem küldted el. Csak most görcsösen kapaszkodsz a paliba. Szerintem hanyagold, aki képes pár nap után mással randizni és esélyt sem ad magának sem arra, hogy megkeressen, mi volt a bajod aznap, mert mondjuk láthatóan volt, azon nem érdemes kattogni. Legyél már felnőtt kicsit!
2018. ápr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem engedd el ezt az ügyet, hiszen még arra sem tudott határozott választ adni a férfi, hogy tetszel-e neki.
2018. ápr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha ilyen hamar talált mást és túllépett rajtad, akkor szerintem nem is akarta ő ezt annyira, mint te, mégha a radnit komolyan is vette.

Volt már rosszul sikerült randim, ami után nem lepődtem volna meg, ha nem keresett volna többet a másik, de keresett, mert érdekeltem őt. Akit tényleg érdekelsz az téged keres és nem más valakit, ez ilyen egyszerű. Nem kell ezért magadat hibáztatnod, ez most így alakult.

Szóval szerintem engedd ezt el, mert ezt felesleges lenne erőltetni, főleg most, hogy már mással van.

2018. ápr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejöttél volna neki akkor nem csinosan, smink nélkül, nem illatosan, nem jókedvűen is bejöttél volna neki. Ha bejöttél volna neki akkor keresett volna, nem az üzidre vár :(

Ha nagyon várom valaki válaszát és órákig semmi, megnézem hogy bizti elment-e az üzi. Nem napokkal, hetekkel később.

Talán próbáld meg újra elküldeni. Vesziteni valód nincs és talán 1 fokkal jobb lesz. Aztán sose lehet tudni :)

2018. ápr. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Láthatóan sokkal többet jelentene ő neked, mint te neki.

Ez eleve nem jó alap egy kapcsolathoz.


Zárd le, lépj tovább, van még sok férfi.

2018. ápr. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, mert a levélnek ehhez semmi köze, az elején megmondta, hogy nem akar semmit tőled. Szerződést meg nem kötöttetek, nem kell elszámolnia semmivel,nem hirtelen történt, csak te érzed így. Utólag, hogy mit mond, meg még beléd is rúg, az nem jelent semmit, nem igaz, sosem lett volna veled.
2018. ápr. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kár azon görcsölnöd, hogy mindenért az el nem küldött levél a hibás, mert ez nem így van. Láttam már szerelmes férfit, a csillagokat képesek lehozni a vágyott nőnek, ha meg akarják hódítani. Ez a pasi tőled soha nem akart semmit. Szedd össze magad, és viselkedj értelmes, felnőtt nő módjára! Annál nincs megalázóbb helyzet, mint amikor olyan szekér után futsz, ami nem vesz fel.
2018. ápr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ez a felnőtt párkapcsolatok kategória. Ha ilyen menthetetlenül beleszeretsz gyakorlatilag vadidegenekbe, akkor nem lehetsz több 17-nél.
2018. ápr. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Semmi nem tortent volna az egvilagon, ha reszletesen trakaltad volna a nyomoroddal egy szar randi utan, elmagyarazva neki, hogy miert volt szar a randitok. Nem erdekelted kulonosebben, valoszinuleg egy voltal a heti randik kozul, ahol rogton talalt mast, akivel jobban kijottek.
2018. ápr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!