Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy kapcsolatban, hogy ti mutattátok nyilvánosan, hogy milyen jól megvagytok a párotokkal, de ő ugyanezt nem tette meg, és nyilvánosan másokkal flörtölt (pl. közösségi oldalon, tőletek független ismerősi körben)? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 6. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. En szeretem es becsulom magamat. Minek alaznam magamat ilyen fergekkel?
2018. ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Én szánalmas kompenzálásnak tartom, amikor emberek a nyilvánosan, erőltetve mutogatják, hogy minden rendben köztük, így ebben nem vagyok partner, de ettől még a komolyabb flörtölgetést és megalázást senkitől sem tűrném. Ezerszer inkább vagyok egyedül, mint egy olyan emberrel, aki minimálisan sem tisztel.
2018. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Úgy már voltam, hogy közösen "mutattuk nyilvánosan", hogy milyen jól megvagyunk, holott külön flörtölgettünk másokkal is. De ez nem stikában történt és nem csak mutattuk, tényleg jól megvoltunk. Csak megtalálta a zsák a foltját. Végül nem is emiatt futott zátonyra a dolog. Inkább elmaradoztak a "közös nyilvános milyen jól vagyunk történetek", amit éreztünk és búcsú. Másfél hónap se veled se nélküled hisztivel. :D

Szerintem amíg kölcsönös a dolog, legyen az bármennyire is abszurd, másoknak nem lenyelhető, bármilyen... Addig rendjén van, gondoljon akárki akármit.

2018. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, nem is tartott sokáig.
2018. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem rólam van szó, egy ismerősöméknél látom ezt a felemásságot, hogy egyikük lelkesedik kifelé, a másik meg úgy tesz kifelé, mint hogyha senkije sem volna. Hónapokkal ezelőtt ez a lelkesedés még kölcsönös volt. Nem vájkálok mások életében, de úgy gondolom, mások tapasztalataiból azért én is tanulhatok és fejlődhetek, hogyan működtessek egy kapcsolatot jól.
2018. ápr. 6. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Láttam sok ilyet én is.

Részese 1x voltam ilyennek (bár nem mutattam erőltetve kifele semmit, se közösségi oldalon, sehol, miután ő ebben nem volt partner, nem csináltam komplett idiótát magamból, szimplán hittem neki.)

Mikor világossá váltak dolgok, kidobtam. (Ez alig 3 hónap volt össz-vissz az elejétől a végéig.)

És milyen jól tettem, kb rögtön nyilvánosságra került, hogy van más neki, akit tkp ugyanúgy csalt velem, mint fordítva...

2018. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintetek meddig húzható egy ilyen? Elképzelhető, hogy valaki fél év alatt sem jön rá, hogy valami nem stimmel? Az ismerősöméknél kb. ennyi ideje van az, hogy az egyik fél még mindig (a saját aktivitásához mérten) lelkesedik, a másik fél pedig még csak nem is reagál ezekre.

Mert az teljesen más szerintem, ha a két fél szinkronban van egymással, még akkor is, ha kifelé soha nem mutatnak semmit.

2018. ápr. 6. 14:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Szakítás egyértelműen.
2018. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!